reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Trochę jakbym widziała moja sytuacje, ja tez już staram się patrzeć z innej perspektywy, cieszyć się z tego co jest, spełniać się, realizować marzenia. O wiele łatwiej się żyje z „czysta głowa”, bo jeszcze jakiś rok temu - myślałam ze oszaleje (cały czas myśli o dziecku), stres, nerwy, ciagle pytania od znajomych. Wyluzowałam i teraz przynajmniej jestem spokojniejsza. Choc ten rok jest ciężki, smutny, to pokazał co jest ważne... cieszę się, ze jest zdrowie, praca. Bo człowiek się bal jak to dalej będzie:/
Ale jeśli kiedykolwiek uda mi się mieć dzidziusia, to będę bardzooo wdzięczna Bogu...
Mi bardzo pomogła terapia u psychologa. U nas niestety wiadomy problem, którego wyleczyć się nie da... Może u ciebie wystarczy dobry lekarz i się uda. ;)
 
reklama
U nas w sumie czas pedzi jak szalony.
Dostałam dziś okres wiec sytuacja się wyjaśniła.
Pandemia dobija mnie z kazdym dniem.. juz mam dość.. cieszę sie chociaz ze juz nam nigdy nie grozi kwarantanna.
Maly to żywe srebro nie wolno spuścić z oka.
Do tego nie nawidzi porzadku. Jedyne co dobre w tej pandemii to fakt ze mnie srodowiskowa nie najdzie w chacie.. a Filip wszystko po swojemu ustawia.. poduszki nie mogą byc na łóżku, krzesla zasuniete przy stole tez sa brzydkie no i wszystkie zabawki wywala.. robi sobie tor przeszkód.

Ponadto ponad miesiąc temu zrobilam sobie nowego kolczyka w uchu - industriala i juz tak ładnie sie zagoiło a mlody kopnal mnie dwa razy przy wyglupach w łóżku i mam masakrę.. mecze sie z tym uchem ale walcze . Ropieje, krwawi, raz boli mniej raz wiecej.. jakies bable ropne sie pojawiaja.. jeszcze mi masc z antybiotykiem zostanie jako ostatni krok.
Nigdy więcej przy dzieciach 🙈
Zobacz załącznik 1212456 Zobacz załącznik 1212457

Irenko mam nadzieje ze jak juz z ta tarczyca zwojujesz swoje i wygrasz plus brak tego myslenia i napięcia o byciu w ciazy to ciaza cie zaskoczy. Wiesz jak ci tego zycze?! Jak spaceruje z małym po miescie i widze znak Babimost pierwsze co mi sie kojarzy to właśnie Ty. Wiec nie ma dnia bym o Tobie nie myslala choc przez sekunde.
Ooo Kochana❤️ Dziękuje 😘 a skąd Ty jesteś? Przypomnij mi 😊
To masz wesolutko w domu 🤩
 
Hej Dziewczyny. Jestem nowa na tym forum. Mam 34 lata. Od ponad roku staramy się z mężem o Dziecko. Zrobiliśmy już badanie nasienia- wszystko ok. Mnie wyszło bardzo niskie stezenie wit D ok. 3 miesiące temu. Łykam od tego czasu suplementy i teraz jest w normie. Wrócił też sluz, którego wcześniej nie było dużo. Liczę, że w tym miesiącu się uda... Trzymajcie kciuki!
 
Hej Dziewczyny. Jestem nowa na tym forum. Mam 34 lata. Od ponad roku staramy się z mężem o Dziecko. Zrobiliśmy już badanie nasienia- wszystko ok. Mnie wyszło bardzo niskie stezenie wit D ok. 3 miesiące temu. Łykam od tego czasu suplementy i teraz jest w normie. Wrócił też sluz, którego wcześniej nie było dużo. Liczę, że w tym miesiącu się uda... Trzymajcie kciuki!
Hej, też jestem nowa i na żaden mój post nikt nie odpowiedział. Trzymam kciuki.
Ja w tym miesiącu próbuje się nie nakręcać że w wigilie test był by już wiarygodny, będzie jak zawsze ale Tobie na pewno sie uda :)
 
Hej, też jestem nowa i na żaden mój post nikt nie odpowiedział. Trzymam kciuki.
Ja w tym miesiącu próbuje się nie nakręcać że w wigilie test był by już wiarygodny, będzie jak zawsze ale Tobie na pewno sie uda :)
Oo dziękuję za odpowiedź. Mnie termin @ przypada 25.12więc test będę robiła w podobnym terminie (o ile nie dostanę wcześniej okresu). Trzymam kciuki, żebysmy otrzymały w tym roku najpiękniejszy Prezent gwiazdkowy! ❤️
 
Oo dziękuję za odpowiedź. Mnie termin @ przypada 25.12więc test będę robiła w podobnym terminie (o ile nie dostanę wcześniej okresu). Trzymam kciuki, żebysmy otrzymały w tym roku najpiękniejszy Prezent gwiazdkowy! ❤️
Hej, też jestem nowa i na żaden mój post nikt nie odpowiedział. Trzymam kciuki.
Ja w tym miesiącu próbuje się nie nakręcać że w wigilie test był by już wiarygodny, będzie jak zawsze ale Tobie na pewno sie uda :)
Hej dziewczyny! Życzę Wam aby spełniło się wasze marzenie! :) Co prawda nie pisze już tak tutaj, bo nie staram się już ale zawsze trzymam kciuki ogromnie mocno za każdą staraczkę, którą tutaj poznałam. 💕
 
reklama
Do góry