reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia 7tc.

Dołączył(a)
28 Wrzesień 2020
Postów
9
Witam:)Czy któraś z was miała na początku ciąży delikatne brązowe plamienia(kawa z mlekiem)? Jestem 7 tc, tydzień temu byłam na USG i było wszystko w porządku, biorę 3x1 dziennie duphaston a plamienia nadal się utrzymują już ponad 12 dni. Lekarz twierdzi, że czasem się tak zdarza. Czy jest się czym martwić ????☹️☹️☹️☹️
 
reklama
Hej 🖐️ W pierwszej ciąży w 8 tc miałam plamienia (kawa z mlekiem) niestety okazało się, że ciąża nie rozwija się prawidłowo i zmierza do samoistnego poronienia. Dwa miesiące później w 12 tc powtórka z rozrywki 🙄, czyli takie same plamienia. Na USG okazało się, że są spowodowane ułożeniem bardzo nisko kosmowki. Zalecenia od dr - duphatson, nospa i oszczędny tryb życia. W 37 tc urodziłam zdrowego synka ❤️
Powodzenia 💞
 
Witam:)Czy któraś z was miała na początku ciąży delikatne brązowe plamienia(kawa z mlekiem)? Jestem 7 tc, tydzień temu byłam na USG i było wszystko w porządku, biorę 3x1 dziennie duphaston a plamienia nadal się utrzymują już ponad 12 dni. Lekarz twierdzi, że czasem się tak zdarza. Czy jest się czym martwić ????[emoji3525][emoji3525][emoji3525][emoji3525]
Hej mi od 5tc zaczęły się brązowe plamienia teraz jestem już prawie w 10tc.
Po ponad tygodniu dostałam mocnego krwawienia i okazało się, że mam krwiaka. Od czasu plamień leżę z wstawaniem tylko do łazienki i lekarza, ponieważ krwiak nadal jest i nie zmniejszył swojego rozmiaru no i oczywiście brudzę cały czas.
 
Witam:)Czy któraś z was miała na początku ciąży delikatne brązowe plamienia(kawa z mlekiem)? Jestem 7 tc, tydzień temu byłam na USG i było wszystko w porządku, biorę 3x1 dziennie duphaston a plamienia nadal się utrzymują już ponad 12 dni. Lekarz twierdzi, że czasem się tak zdarza. Czy jest się czym martwić ????☹️☹️☹️☹️
Tez tak mialam. Bralam duphaston tak samo jak Ty. Czasem faktycznie sie tak zdarza. Ja akurat dostalam krwawienia wiec wyladowalam w szpitalu. Pozniej szybko przeszlo i nie bylo plamien. Jesli moge doradzic to dorzuc sobie kwas foliowy dodatkowo do witamin i magnez. Bedzie dobrze 😁
 
Hej mi od 5tc zaczęły się brązowe plamienia teraz jestem już prawie w 10tc.
Po ponad tygodniu dostałam mocnego krwawienia i okazało się, że mam krwiaka. Od czasu plamień leżę z wstawaniem tylko do łazienki i lekarza, ponieważ krwiak nadal jest i nie zmniejszył swojego rozmiaru no i oczywiście brudzę cały czas.
A wcześniej nikt krwiaka nie zdiagnozował? Też o nim myślałam, ale na USG nic nie wyszło...
 
A wcześniej nikt krwiaka nie zdiagnozował? Też o nim myślałam, ale na USG nic nie wyszło...
Krwiak moze sie pojawic w kazdej chwili. 2.12 bylam na badaniu i wszystko bylo super. We wtorek dostalam mocnego krwotoku. Po 2 dniach okazalo sie, ze mam krwiaka 6x4 cm. Na usg we wtorek nie bylo go widac uwidocznil sie dopiero w czwartek.
 
Tez tak mialam. Bralam duphaston tak samo jak Ty. Czasem faktycznie sie tak zdarza. Ja akurat dostalam krwawienia wiec wyladowalam w szpitalu. Pozniej szybko przeszlo i nie bylo plamien. Jesli moge doradzic to dorzuc sobie kwas foliowy dodatkowo do witamin i magnez. Bedzie dobrze 😁
Właśnie biorę od początku ciąży:) też brałaś 3x1 duphaston? Cały czas myślę czy w takim wypadku nie zwiększyć dawki ale lekarz twierdzi, że nie widzi koniecznosci. ;/
 
Tak ja brałam 3x1. Skoro lekarz nie zalecal wiecej to nie potrzeba. W moim przypadku po wykryciu krwiaka i z dolegliwosciami jakie mialam czyli bol brzucha jak na okres lekarz powiedzial, ze zamiast nospy, ktora moze spowodowac, ze krwawienie bedzie wieksze lepiej wziasc sobie 1 duphaston wiecej i wyjdzie na to samo. Ale wiadomo to juz inny temat. Przeczytalam tu gdzies na forum, ze plamienia moga trwac az sie wszystko dobrze nie zagniezdzi. Mozesz miec jakas ranke i stad mozesz plamic ale nie wiem czy tak faktycznie jest. Ja plamilam jakies 3 tyg biorac duphaston.
 
Ja jestem w 6tyg i też plamie codzienie. raz w ciągu dnia podplamie na brązowo i potem cały dzień spokój i następnego dnia znowu to samo.. bardzo się martwię bo już raz poroniłam, pierwsza wizyta był pęcherzyk, druga wizyta 23 grudnia i siedzę jak na tykającej bombie...
 
reklama
Ja jestem w 6tyg i też plamie codzienie. raz w ciągu dnia podplamie na brązowo i potem cały dzień spokój i następnego dnia znowu to samo.. bardzo się martwię bo już raz poroniłam, pierwsza wizyta był pęcherzyk, druga wizyta 23 grudnia i siedzę jak na tykającej bombie...
Ojej to tak samo jak u mnie ☹️ bierzesz jakieś leki? Duphaston?
 
Do góry