reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Ostatnio też pisałam o moich wynikach i u ciebie wygląda jak u mnie czyli, że przechodziliśmy toxo, ale jak dawno to jutro ci powiem co mi lekarz powie
Kamień z serca! Dziś robiłam wyniki i po południu odebrałam kompletnie nie wiedziałam co to oznacza a jak spojrzałam, że taka duża liczba to się zestresowałam. Dziękuję i czekam na info skoro mamy podobny wynik to chętnie się dowiem, bo ja mam wizytę dopiero w poniedziałek :)
 
A czy któraś z Was miała w wyniku moczu liczne bakterie ? Mi niestety wyszły skontaktowałam się z moim lekarzem i kazał zrobić posiew moczu jutro dostarczę do laboratorium, ale czytam, że na wynik czeka się 2-3 dni :/ Mam nadzieję, że przez ten czas to nie zaszkodzi ciąży...
 
A czy któraś z Was miała w wyniku moczu liczne bakterie ? Mi niestety wyszły skontaktowałam się z moim lekarzem i kazał zrobić posiew moczu jutro dostarczę do laboratorium, ale czytam, że na wynik czeka się 2-3 dni :/ Mam nadzieję, że przez ten czas to nie zaszkodzi ciąży...
Spokojnie nie zaszkodzi ;) u mnie czekalo sie czasem i po 5 dni.
 
A czy któraś z Was miała w wyniku moczu liczne bakterie ? Mi niestety wyszły skontaktowałam się z moim lekarzem i kazał zrobić posiew moczu jutro dostarczę do laboratorium, ale czytam, że na wynik czeka się 2-3 dni :/ Mam nadzieję, że przez ten czas to nie zaszkodzi ciąży...
Ja w poprzedniej ciąży miałam problemy i urosept dostałam. Teraz na razie spokój

Co do wyników na toxo mam mniejszy ale chodziło mi bardziej oto, że pierwszy wynik masz dodatni a drugi ujemny czyli pierwszy świadczy otym co było a drugi o tym co jest teraz
 
A czy któraś z Was miała w wyniku moczu liczne bakterie ? Mi niestety wyszły skontaktowałam się z moim lekarzem i kazał zrobić posiew moczu jutro dostarczę do laboratorium, ale czytam, że na wynik czeka się 2-3 dni :/ Mam nadzieję, że przez ten czas to nie zaszkodzi ciąży...
Ja miałam w poprzedniej ciąży ale niestety nie pamiętam co to było. W każdym razie nic groźnego skoro nie pamiętam 😊
 
reklama
Ja w poprzedniej ciąży miałam problemy i urosept dostałam. Teraz na razie spokój

Co do wyników na toxo mam mniejszy ale chodziło mi bardziej oto, że pierwszy wynik masz dodatni a drugi ujemny czyli pierwszy świadczy otym co było a drugi o tym co jest teraz
A jaki masz pierwszy wynik ?
No właśnie mi zlecił tylko narazie ten posiew... Czytałam o soku z żurawiny, że jest bardzo dobry na takie bakterie jutro kupię i zacznę pić chociaż tyle przez ten czas czekania.
 
Do góry