reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak tam u Ciebie??? Byłaś już na kontroli???
Byłam. Dzidzia ma się dobrze 😍 wiek ciąży zgadzał się z tym z USG 7+1 🥰Następne mam w wigilię...jeszcze boje się cieszyć bo ostatnio serduszko stanęło 8+. I przyplątały mi się jakieś plamienia i nie wiedzą skąd ,mam się niby nie przejmować bo nie mają wpływu na ciążę ...jak leżę jest ok ,jak zAczynam coś robić to widzę na papierze brązowe plamki . Dlatego duuuzo odpoczywam 😉
O której masz transfer🥰 ?
 
reklama
Byłam. Dzidzia ma się dobrze 😍 wiek ciąży zgadzał się z tym z USG 7+1 🥰Następne mam w wigilię...jeszcze boje się cieszyć bo ostatnio serduszko stanęło 8+. I przyplątały mi się jakieś plamienia i nie wiedzą skąd ,mam się niby nie przejmować bo nie mają wpływu na ciążę ...jak leżę jest ok ,jak zAczynam coś robić to widzę na papierze brązowe plamki . Dlatego duuuzo odpoczywam 😉
O której masz transfer🥰 ?
15:30 mam być w klinice a transfer na 15:50 😱🙈🙈 Mówiłam ze będzie dobrze, a tak się bałaś🤗 ❤️ rośnijcie zdrowo ❤️❤️❤️❤️
 
Ale mam stres przed jutrem od 4:00 nie śpię. Nie poszłam do pracy... Chyba, ze to nie stres a hormony no budzę się o 1:00 potem od 4:00 już nie spie od 2-3 dni a w ciągu dnia śnięta jestem. Olałam prace i siedzę w domu, w końcu nie tylko o siebie muszę dbać.... I mam głoda... na wszystko co mięsne i tłuste najlepiej krwiste...
 
No mi też chciał doktor zmienić protokół...

Nic nie zwrócą. Zapłaciliśmy 13 tys i to obejmowało tylko wszystkie rzeczy do punkcji. Transfer już w to nie wchodził. A było jeszcze mrożenie zarodków, ale nie wiem czy za to zwracają...




Ale leczenie było te same??
Nie, zmienili wszystko. Pierwszy miałam długi protokół no bo niskie AMH i endmetrioza. Potem krótki protokół, no i do tej stymulacji się przygotowywałam parę miesięcy.
Przykro mi ze zostałaś z niczym😢😢Wiem jak to boli...
Nie poddawaj się jednak bo druga próba moze dać zupelnie inny efekt!
 
Ale mam stres przed jutrem od 4:00 nie śpię. Nie poszłam do pracy... Chyba, ze to nie stres a hormony no budzę się o 1:00 potem od 4:00 już nie spie od 2-3 dni a w ciągu dnia śnięta jestem. Olałam prace i siedzę w domu, w końcu nie tylko o siebie muszę dbać.... I mam głoda... na wszystko co mięsne i tłuste najlepiej krwiste...
Teraz musisz zadbać o siebie, o was♥️♥️Z własnego doswiadczenia wiem ze praca nie ucieknie!
 
Moj lekarz jest cudowny bardzo przezywa moja ciaze.Jak byla w klinice u innego lekarza to ciagle mialam z nim kontakt i tak bardzo sie ucieszyl moja ciaza.
Ja narazie chudne ciagle.Ale moj gin stwierdzil ze w moim przypadku-problemy z rwa kulszowa -to bardzo dobrze im pozniej i mniej przytyje to lepiej bo kregoslup bedzie mniej obciazony.
Brzuch mi powoli rosnie ale juz tak bym chciala miec taki wiekszy aby sie nim chwalic-chociaz nie wiem komu jak ciagle w domu siedze i tylko do biedry chodze😉
Dzisiaj jedt 14tydzien mojej ciazy i sie zastanawiam czy to mozliwe aby czuc richy bo ja dzisiaj normalnie mialam takie motylki w brzuchu🙂
Te motylki w brzuszku to sa pierwsze ruchy dziecka. Tak mi polozna powiedziala😉
 
Dziewczyny, ktoś coś z tych moich wyników rozumie? 😰😨😰
Kochana ja aż tak dobrze się nie znam na immunologi. Coś tam lekko liznęłam jak to się mówi bo w tych wynikach co ty masz to jedyny parametr miała odbiegający od normy czyli Nk 16%. Ty masz 17 czyli jeszcze więcej. Masz troszkę problem z ta immunologia widać na pierwszy rzut oka ale wiem ze można z tym walczyć sterydami i accofilem ?? Na pewno immunolog rozpisze ci leczenie przed transferem.
W sumie dobrze ze coś wyszło bo wiesz na czym możesz się skupić żeby zwiększyć szanse ❤️❤️❤️ ✊✊✊
 
reklama
Ale mam stres przed jutrem od 4:00 nie śpię. Nie poszłam do pracy... Chyba, ze to nie stres a hormony no budzę się o 1:00 potem od 4:00 już nie spie od 2-3 dni a w ciągu dnia śnięta jestem. Olałam prace i siedzę w domu, w końcu nie tylko o siebie muszę dbać.... I mam głoda... na wszystko co mięsne i tłuste najlepiej krwiste...
Ja też mam stres przed piątkową wizytą. Wczraj badalam betę i mam 688 więc mam nadzieję, że w pt będzie coś tam widać 🙊
Ehh i jeszcze syn mnie zaraził katarem😖

Trzymam ✊✊✊✊
 
Do góry