reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Z tego co czytam to jesteś wprost stworzona do gaszenia nadzieji 😉 szkoda tylko że na forum starających się
Staramy się ale też nie możemy robić sobie złudnej nadziei jeśli wszystko się może zdarzyć. Hera zwala na ziemię. Ale podziękujesz jeśli będziesz po kilku miesiącach starań i zrozumiesz o co chodzi kiedy nie wychodzi, po co robić sobie nadzieję na parę minut, godzin dni. Ja też się niecierpliwie. Nie życzę ci żebyś miała do czynienia więcej z Hera i niech się uda.
 
reklama
Staramy się ale też nie możemy robić sobie złudnej nadziei jeśli wszystko się może zdarzyć. Hera zwala na ziemię. Ale podziękujesz jeśli będziesz po kilku miesiącach starań i zrozumiesz o co chodzi kiedy nie wychodzi, po co robić sobie nadzieję na parę minut, godzin dni. Ja też się niecierpliwie. Nie życzę ci żebyś miała do czynienia więcej z Hera i niech się uda.
Też mam nadzieję że więcej się do mnie nie odezwie, pozdrawiam 😉
 
Ten sam test na dwóch zdj
Nic nie widac. A ja sie zawsze dopatruje nawet prawie niewidzalnych kresem. Jesli jest widoczny cien to tylko dlatego, ze na tescie w tym miejscu jest "barwnik" czy jak nazwac ten pasek. Powtórz test za kilka dni. I świeży bo po kilku H to i moje wychodza pozytywne a ja sie narazie "staram' w zabezpieczeniu,
 
Ten sam test na dwóch zdj

Zdjęcie testu po czasie, nie ma co się wypowiadać na jego temat [emoji6] nie obrażaj się na koleżankę [mention]HeraUnique [/mention], po prostu powiedziała czemu po czasie nie należy odczytywać testu i wyjaśniła kiedy beta w moczu powinna być wykrywalna, od czego zależy. Daleko tu w mojej opinii do gaszenia nadziei, ale to tylko moja opinia. Zasugerowała powtórzenie testu za kilka dni i sama tez bym to zasugerowała [emoji6] nie dlatego, ze nie jesteś w ciąży, a dlatego, ze z tego testu ciężko coś wywnioskować, szczególnie forumowiczkom, które widza tylko zdjęcie po czasie. Jeśli jest ciąża, to za kilka dni kreska powinna być widoczna o czasie i wyraźniejsza [emoji6]
 
Zdjęcie testu po czasie, nie ma co się wypowiadać na jego temat [emoji6] nie obrażaj się na koleżankę [mention]HeraUnique [/mention], po prostu powiedziała czemu po czasie nie należy odczytywać testu i wyjaśniła kiedy beta w moczu powinna być wykrywalna, od czego zależy. Daleko tu w mojej opinii do gaszenia nadziei, ale to tylko moja opinia. Zasugerowała powtórzenie testu za kilka dni i sama tez bym to zasugerowała [emoji6] nie dlatego, ze nie jesteś w ciąży, a dlatego, ze z tego testu ciężko coś wywnioskować, szczególnie forumowiczkom, które widza tylko zdjęcie po czasie. Jeśli jest ciąża, to za kilka dni kreska powinna być widoczna o czasie i wyraźniejsza [emoji6]
Tak zdjęcie po czasie bo po prostu wcześniej aparat nie chwytał, zdaje sobie sprawę że to wcześnie i do powtorki ale po prostu chciałam się tym podzielic.. A poczułam się jak idiotka bo kto normalny robi tak wcześnie test.
 
A jak to jest w końcu z temperaturą ciała przed terminem @ jutro powinnam dostać ewent. w poniedziałek. Dzisiaj jako typowy objaw przed @ zrobiło mi się w sklepie okropnie słabo i nie wiem jak do domu dotarłam, ale tak mam zawsze. Jako nietypowy mam temp. 37.8 bez objawów przeziębienia. Czy wyższa temp może też być objawem @? Nie wstawiajcie mi proszę "[emoji2356]" bo ja się zupełnie nie znam na mierzeniu temperatury, na sprawdzaniu szyjki, śluzu.

Raczej zwykle temp spada chwile przed @, w trakcie lub po. Ale ja ostatnio miałam przed @ skok na dwa dni (przypuszczam, ze stres). Jeszcze jedna koleżanka również miała skok, a niestety ciąży nie ma. Ale skok temp jeśli dobrze spałaś i odpowiednio mierzysz, nie jesteś chora, nie masz infekcji, stresu i innych czynników mogących zakłócić pomiar może - nie musi, ale może - wskazywać na to, na co wszystkie czekamy [emoji6] daj znać jak jutro rano temp. [emoji110]
 
reklama
:D wam się jakaś depresja jesienna udziela czy od lock downu ? Proszę was wyluzyjcie i sie nie obrazajcie i nie róbcie emo queetów.
Z nas wszytskich to chyba ja powinnam se odposcic bo tylko nie potrzebnie sie zajezdzam i robie se nadzieje ze ruszy cos szybciej. Siedze na lawce rezerwowej.
 
Do góry