reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ten sam test na dwóch zdj
Ja nic nie widzę. Poza tym jest określony czas kiedy odczytuje się wynik. Później test jest nie ważny bo zachodzą w nim różne reakcje chemiczne. Kolejna rzecz, to zagnieżdżenie które jest między 6dpo a 12dpo...dlatego testuje się w dniu miesiączki bo do zagnieżdżenia może dojść dopiero 12dpo, czyli beta wykrywalna może być 14dpo... Wcześniej może test wyjść pozytywny, a jednak okres nadejdzie bo była to tylko np ciąża biochemiczna.
I nikt tutaj wróżką nie jest. Powtórz test za 5 dni, bądź za 2 jak już wytrzymać nie możesz i będziesz miała jasność. A najlepiej idź na betę jutro i to rozwieje wszystkie wątpliwości na tą chwilę 💁‍♀️
 
Ja nic nie widzę. Poza tym jest określony czas kiedy odczytuje się wynik. Później test jest nie ważny bo zachodzą w nim różne reakcje chemiczne. Kolejna rzecz, to zagnieżdżenie które jest między 6dpo a 12dpo...dlatego testuje się w dniu miesiączki bo do zagnieżdżenia może dojść dopiero 12dpo, czyli beta wykrywalna może być 14dpo... Wcześniej jeśli test wyjdzie pozytywny, a jednak okres nadejdzie bo była to tylko np ciąża biochemiczna.
I nikt tutaj wróżką nie jest. Powtórz test za 5 dni, bądź za 2 jak już wytrzymać nie możesz i będziesz miała jasność. A najlepiej idź na betę jutro i to rozwieje wszytskie wątpliwości💁‍♀️
Z tego co czytam to jesteś wprost stworzona do gaszenia nadzieji 😉 szkoda tylko że na forum starających się
 
Z tego co czytam to jesteś wprost stworzona do gaszenia nadzieji 😉 szkoda tylko że na forum starających się
I ja po prostu patrzę trzeźwo I z rozsądkiem. Bo nie staram się pierwszy cykl a 40 któryś. Także, tak studzę emocje bo wiem jak to jest się nakręcić, ana koniec rozczarować, i tak na forum staraczek bo tez się staram więc wypowiadam się tu 💁‍♀️
 
Moja mama jest fizjo, pracuje z amazonkami i Panie maja dzieci 💪, jak dobrze lekarz poprowadzi to naprawdę sie da🤞.
Nie martw sie mi przy 1 tez proponowali jak to ładnie nazwali nie aborcję tylko terminacje. I sie mie zgodziłam, za pol roku walcze o 2! Mi akurat wada nerki wyszla w ciazy wiec dopiero od maJa 19 słucham wywodów.
Znając moje szczęście i tempo w jakim wszytsko u mnie postępuje z leczeniem to w maju wystartujemy razem :D Tylko ja chyba sie nie bede bawic w temperatury testy owu ogladanie se bobra jaki ma sluz a gdzie szyjke tylko wsiade na kon i ku chwale ! :D Do boju mój dzielny Bucefiksie :D
Dałaś radę w 1 ciąży to co nie dasz w drugiej :) Jeszcze się razem o 3 będziemy starać :D
 
Napisałam że kreska wyszła od razu, po czasie stała się bardziej widoczna. Ale odechciało mi się tu być i wdawac w dyskusje z kimś takim
A ja Ci napisałam, że nic nie widzę, i dopisałam, co znaczy. 2kreska po czasie. Opisałam Ci masę możliwości dlaczego test może nie być pozytywny, A Ty masz pretensje? O co? Bo nie rozumiem 😪
 
reklama
Wrzucarz zdjęcie zalanego testu po 7 dniach od owulacji i obrażasz się, że ktoś Ci nie napisał że jesteś w ciąży?

Gratuluję, jesteś w ciąży. Kuzynka szwagra mojej sąsiadki też miała taki test i była w ciąży.

Tak lepiej? [emoji2368]
Napisałam że kreska wyszła od razu, po czasie stała się bardziej widoczna. Ale odechciało mi się tu być i wdawac w dyskusje z kimś takim
 
Do góry