reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej. Czy któraś z Was męczyła się w ciąży z zatokami? Od trzech dni okrutnie boli mnie głowa, mam lekki katar i zachrypnięty głos. Nie gorączkuje. Nie da się funkcjonować z tym bólem, a paracetamol, parówki i okłady nic nie pomagają. Dzisiaj niedzielę i nie chce zawracać głowy mojemu Gino.
Ale ginekolog z zatokami? Chyba lekarz rodzinny. Trochę wygląda jak infekcja lub alergia
 
reklama
Hej.Jestem w 8 tygodniu, 2 dni temu na wizycie dowiedziałam się że bija 2 serduszka, a jeszcze trzy dni temu biły 3.. jestem szczęśliwa ale chyba nie potrafie sie tym cieszyc tak jakbym chciała bo po prostu jestem w cięzkim szoku i mam milion obaw.. jak to będzie czy sobie poradzę.Z jednej strony fajnie bo dzieci się razem wychowują i trochę sie sobą zajmą jak są wieksze... napiszcie jak wygląda ciąża?? ile przybrałyście na wadze? jak po porodzie?
z góry Dziękuje za każdą poradę i pomoc w rozwianiu moich wątpliwości
 
Hej.Jestem w 8 tygodniu, 2 dni temu na wizycie dowiedziałam się że bija 2 serduszka, a jeszcze trzy dni temu biły 3.. jestem szczęśliwa ale chyba nie potrafie sie tym cieszyc tak jakbym chciała bo po prostu jestem w cięzkim szoku i mam milion obaw.. jak to będzie czy sobie poradzę.Z jednej strony fajnie bo dzieci się razem wychowują i trochę sie sobą zajmą jak są wieksze... napiszcie jak wygląda ciąża?? ile przybrałyście na wadze? jak po porodzie?
z góry Dziękuje za każdą poradę i pomoc w rozwianiu moich wątpliwości
Gratuluje 😊to Twoja pierwsza ciąża ?bo jeśli tak to i tak jest niespodzianką i trzeba się przygotować na rewolucję 😊jeśli nie to tak jak z jednym tylko ze wszystko bardziej😉większe mdłości więcej kg w ciąży więcej pracy później ale też niekoniecznie bo to w sumie indywidualna sprawa (w sensie te dwie pierwsze rzeczy bo pracy napewno bedzie dużo)ale nastaw sie pozytywnie bliźniaki to fajna sprawa jak piszesz razem się bawia no i co za oszczędność czasu,odrazu dwojka😉i dbaj o siebie w ciąży, nie przemęczaj się, odpoczywaj duzo😊
p.s. u mnie też początkowo były trzy Dzidzie..
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny!
Poszukuje mamy ktora jest po CC i zaszła po tym w ciążę bliźniaczą. Czy jest tutaj jakąś w podobnej sytuacji? Bardzo proszę o odpowiedź
 
Dziewczyny, jak radzić sobie z bólem krocza? Jestem w 14+5 tyg ciąży. Na poczatku też bolało, lekarz powiedział że to wszystko przez "rozpulchnienie się" macicy itp. teraz zaczynam się martwić czy to nie wina szyjki macicy. Wizyte mam dopiero 30.12... Ból jest dokuczliwy, czasem ledwo chodzę, ale nie mam plamien ani bólu brzucha.
 
Hej
Dziewczyny jestem w 7+0 w ciąży ostatnio byłam na pierwszym USG 6+4 i Pan doktor tak jakby zauważył bijące drugie serce ale zmienił obraz i wnikliwie patrzył na koniec powiedział, że nie wygląda mu to na ciążę bliźniaczą ale natura lubi zaskakiwać. Mam pytanie czy na pierwszych waszych usg od razu było widać ciążę bliźniaczą?
Dziewczyny chciałam dodać, że okazało się że są bliźniaki 10tc jkdo ale niestety wczoraj dowiedziałam się, że serduszka przestały bić😞
 
reklama
Do góry