reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Ja miewam mdłości przez cały dzień[emoji4] wymioty bardzo rzadko. Teraz to już i mdłości coraz mniej. I tak jak wyżej - woda z cytryną i imbirem pomaga[emoji6]
Ja wymiotów nie miałam wcale i nie wiem czy to dobrze czy źle. Chociaż jeszcze różnie może być bo dopiero 10+4tc może bym nawet była spokojniejsza jak by chociaż z raz się zdarzyły :)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Czy Wy też macie mdłości bez wymiotów, ale dopiero wieczorami?
A u mnie to różnie bywa, wymioty rano, mdłości cały dzień, mdłości rano ale wymioty co wieczór to już od ponad miesiąca.
Zastanawiam się kto mądry wymyślił objaw ciąży poranne mdłości jak one poranne wcale nie są.
 
Cześć dziewczyny. Czy Wy też macie mdłości bez wymiotów, ale dopiero wieczorami?
Niestety tak, wcześniej miałam mdłości cały dzień,ale porównując teraz z tymi wieczornymi nie były takie złe. Od jakiegoś czasu wieczory to koszmar. Nieważne co i czy w ogóle coś zjem czuję się wzdęta, pełna, do tego mdłości i zgaga
 
No też mam czasem tak że cały dzień spoko a wieczór muli, ale mam wyrażenie że żołądek daje w kość :( Jakbym zjadła coś cięższego to już w ogóle tragedia.
U mnie to samo tylko, że wyłącznie wieczorami jak by coś stało na żołądku :) A muszę przestać sama się do tego przyczyniać, bo zdarza się, że zjadam coś nieodpowiedniego dziś to przesadziłam z chrupkami i słodkim, a na zachcianki to raczej za wcześnie :/
 
U mnie to samo tylko, że wyłącznie wieczorami jak by coś stało na żołądku :) A muszę przestać sama się do tego przyczyniać, bo zdarza się, że zjadam coś nieodpowiedniego dziś to przesadziłam z chrupkami i słodkim, a na zachcianki to raczej za wcześnie :/
Ja od 5tc do 8/9 tygodnia jadłam chrzan i musztardę ze wszystkim więc zachcianki ja mam od początku ;)
 
A u mnie to różnie bywa, wymioty rano, mdłości cały dzień, mdłości rano ale wymioty co wieczór to już od ponad miesiąca.
Zastanawiam się kto mądry wymyślił objaw ciąży poranne mdłości jak one poranne wcale nie są.
Dokładnie wszędzie tylko jest napisane, że poranne mdłości... Współczuję wymiotów to musi być bardzo uciążliwe jeśli masz tak codziennie.
 
Niestety tak, wcześniej miałam mdłości cały dzień,ale porównując teraz z tymi wieczornymi nie były takie złe. Od jakiegoś czasu wieczory to koszmar. Nieważne co i czy w ogóle coś zjem czuję się wzdęta, pełna, do tego mdłości i zgaga
Mi co prawda zgaga odpuściła chociaż miałam ją tylko z początku, ale ten dyskomfort wieczorem męczące ... Uczucie pełności też mi towarzyszy nieważne ile zjem, ale ja jestem leżąca, więc może też inaczej by było gdybym mogła się chociaż kawałek przespacerować.
 
reklama
Do góry