reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania a gorączka męża :(

Mona.lisa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Listopad 2020
Postów
6 074
Witam, zbliża mi się owulacja na dniach a mąż się rozchorował, ma gorączkę 38 stopni. Nie wiem czy możemy się starać pomimo jego choroby a dziś Sylwester, długi weekend i nie mam jak zapytać swojego lekarza.
czy któraś z Was starała się podczas choroby partnera(w szczególności chodzi o gorączkę)? Czy to może mieć ewentualnie wpływ na poczęte dziecko ?
pozdrawiam
 
reklama
Jeżeli oboje macie ochotę na seks, nie boisz się że zarazisz się choróbskiem od męża... To przecież nikt nie będzie wam bronił się starać. A jak ma się udać to się uda. Grunt żeby seks był wynikiem spontanicznego działania, a nie desperacji, że dni płodne przepadną. 😉
 
Oj ciężko mi oderwać męża od siebie, wrócił z zagranicy 🙈 wiec to nie jest przymus ze chodzi tylko o desperackie starania o dziecko 😊 wyczytałam ze plemniki po chorobie są osłabione ale za 15,30,50 dni. Odkładam wujka Google
No nic, będziemy się cieszyć sobą skoro mamy na to ochotę.
dziekuje za odpowiedzi.
szczesliwego Nowego Roku 😘
 
Oj ciężko mi oderwać męża od siebie, wrócił z zagranicy 🙈 wiec to nie jest przymus ze chodzi tylko o desperackie starania o dziecko 😊 wyczytałam ze plemniki po chorobie są osłabione ale za 15,30,50 dni. Odkładam wujka Google
No nic, będziemy się cieszyć sobą skoro mamy na to ochotę.
dziekuje za odpowiedzi.
szczesliwego Nowego Roku 😘
Na chłopski rozum, jeśli gorączka jest wysoka, to jądra mogą się przegrzać, a to źle wpływa na plemniki. 🤷‍♀️ Ale jeśli mimo tak wielkiej goraczki (mój przy 37.0 już umiera) chce się partnerowi uprawiać seks, to czemu nie. :) I tak pewnie razem śpicie, jak się masz zarazić czymś, to się i tak zarazisz. W każdym razie - jak macie ochotę, to po prostu współżyjcie i tyle. :) Najwyżej się nie uda zaciążyć z powodu przegrzania jąder (choc przy takiej temp to pewnie nieznaczne), ale poza tym jak najbardziej możecie czerpać radość z bycia razem. :)
 
reklama
Wysoka gorączka może mieć wpływ na jakość nasienia. Taka temperatura dla mężczyzny to przecież stan agonalny 😁 Chyba nie w głowie mu teraz igraszki. Poczekajcie do następnego cyklu.
Nie dla kazdego mężczyzny... mojego jedyne co mogłoby powstrzymać to tylko gips ? 😆 a i z tym pewnie by sobie poradził.
 
Do góry