reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A jeszcze mam pytanko do Was. Kiedy zamierzacie wziac zwolnienie z pracy? Ja najchetniej juz bym wziela, ale w pracy sie wkurza pewnie bo ostanio dziewczyna tez wziela. Ale w lutym juz bym chciala siedziec w domu. Ja pracuje z pacjentami i boej sie ze sie zaraze korona :(
ja jak dam radę to bym chciała do 6 7 miesiąca pracować :)
 
reklama
A jeszcze mam pytanko do Was. Kiedy zamierzacie wziac zwolnienie z pracy? Ja najchetniej juz bym wziela, ale w pracy sie wkurza pewnie bo ostanio dziewczyna tez wziela. Ale w lutym juz bym chciala siedziec w domu. Ja pracuje z pacjentami i boej sie ze sie zaraze korona :(
Ja mam zamiar pracować do końca maja, jestem fizjoterapeuta w przedszkolu, koronę juz miałam na szczescie, niby można mieć drugi raz ale i tak mi lepiej z faktem, ze juz przeszłam :)
 
A jeszcze mam pytanko do Was. Kiedy zamierzacie wziac zwolnienie z pracy? Ja najchetniej juz bym wziela, ale w pracy sie wkurza pewnie bo ostanio dziewczyna tez wziela. Ale w lutym juz bym chciala siedziec w domu. Ja pracuje z pacjentami i boej sie ze sie zaraze korona :(
Ja jestem po poronieniu w październiku. Bardzo się boję. Jeśli wszystko na wizytach będzie dobrze to na pewno szybko pójdę na L4. Nie będę ryzykować. Chciałabym móc pracować dłużej i rozumiem Wasze decyzje ale po przejściach się poprostu bardzo boję.
 
Ja bym chciała popracować do końca maja, a może nawet jeszcze trochę w czerwcu... W sumie wszystko zależy jak będę się czuła 🙂
 
Co tak szybko macie te wizyty? Ja dopiero 15, zazdroszczę wam!!
U mnie wizyty były dopiero na koniec stycznia ale mojej Pani Doktor udało mi się jakoś wcisnąć (oczywiście prywatnie). Jeśli Ci zależy to może też spróboj zadzownic może ktoś zrezygnował z wizyty i uda Ci się szybciej.
 
reklama
Do góry