reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Witam. Również jestem po 40tce i termin mam ma maj. Do tej pory nie potrafię cieszyć sie z tej ciąży ze względu właśnie na wiek. Mam mnóstwo mysli z tym związanych, martwię sie o przyszłość i też usłyszałam komentarz, który utkwil mi w pamięci. Chciałabym zacząć myśleć pozytywnie dlatego weszłam na to forum i dzieki Wam czuje, że coś się zmienia. Czytam jak bardzo jesteście szczęśliwe kiedy są z Wami juz Wasze dzieciaczki to wierzę, że u mnie też tak będzie.
 
Witam. Również jestem po 40tce i termin mam ma maj. Do tej pory nie potrafię cieszyć sie z tej ciąży ze względu właśnie na wiek. Mam mnóstwo mysli z tym związanych, martwię sie o przyszłość i też usłyszałam komentarz, który utkwil mi w pamięci. Chciałabym zacząć myśleć pozytywnie dlatego weszłam na to forum i dzieki Wam czuje, że coś się zmienia. Czytam jak bardzo jesteście szczęśliwe kiedy są z Wami juz Wasze dzieciaczki to wierzę, że u mnie też tak będzie.
Będzie, będzie, zobaczysz.
Poza tym dzisiejsze 40 to nie 40ki sprzed nawet 20 lat.
Wiem, te komentarze zawsze się trafiają, przykre a ludzie bezmyślni😠
 
Witam się z Wami wszystkimi po dłuższej przerwie. Czytam, że piszecie o wieku, hm ja w tym roku będę miała 44 lata🤔 i zobaczyłam dwie kreski na teście 🙈
Jestem pełna obaw czy wszystko będzie dobrze. Kto mnie pamięta wie, że kiedyś staraliśmy się z mężem o dzidzisia, odpuściłam, bo lekarz dawał nam minimalną szansę na dziecko. Proszę Was o wsparcie, bo nawet nie umię się cieszyć, aby nie zapeszyć. Tak bardzo chcę, aby wszystko się pomyślnie ułożyło 🙏 ale to dopiero początek drogi. Trzymajcie kciuki dziewczyny.
 
Witam. Również jestem po 40tce i termin mam ma maj. Do tej pory nie potrafię cieszyć sie z tej ciąży ze względu właśnie na wiek. Mam mnóstwo mysli z tym związanych, martwię sie o przyszłość i też usłyszałam komentarz, który utkwil mi w pamięci. Chciałabym zacząć myśleć pozytywnie dlatego weszłam na to forum i dzieki Wam czuje, że coś się zmienia. Czytam jak bardzo jesteście szczęśliwe kiedy są z Wami juz Wasze dzieciaczki to wierzę, że u mnie też tak będzie.
Witaj. No to jesteśmy dwie ciężarówki-majówki po 40. Fajnie, razem raźniej:) Na kiedy dokładnie masz termin? Ja dziś po połówkowych. Wszystko wygląda dobrze:) Malutka waży 522 g. Moje łożysko ładnie się podniosło, nie zakrywa już ujścia macicy, szyjka długa, zamknięta. Emocje powoli opadają...
 
Witam się z Wami wszystkimi po dłuższej przerwie. Czytam, że piszecie o wieku, hm ja w tym roku będę miała 44 lata🤔 i zobaczyłam dwie kreski na teście 🙈
Jestem pełna obaw czy wszystko będzie dobrze. Kto mnie pamięta wie, że kiedyś staraliśmy się z mężem o dzidzisia, odpuściłam, bo lekarz dawał nam minimalną szansę na dziecko. Proszę Was o wsparcie, bo nawet nie umię się cieszyć, aby nie zapeszyć. Tak bardzo chcę, aby wszystko się pomyślnie ułożyło 🙏 ale to dopiero początek drogi. Trzymajcie kciuki dziewczyny.
Witaj, cudownie że się udało, oby do szczęśliwego rozwiązania - kiedy?
Kciuki mocno zaciśnięte!
 
Witam się z Wami wszystkimi po dłuższej przerwie. Czytam, że piszecie o wieku, hm ja w tym roku będę miała 44 lata🤔 i zobaczyłam dwie kreski na teście 🙈
Jestem pełna obaw czy wszystko będzie dobrze. Kto mnie pamięta wie, że kiedyś staraliśmy się z mężem o dzidzisia, odpuściłam, bo lekarz dawał nam minimalną szansę na dziecko. Proszę Was o wsparcie, bo nawet nie umię się cieszyć, aby nie zapeszyć. Tak bardzo chcę, aby wszystko się pomyślnie ułożyło 🙏 ale to dopiero początek drogi. Trzymajcie kciuki dziewczyny.
O witamy z powrotem wiadomo musi być dobrze, a kciuki będziemy trzymać do krwi
 
reklama
Do góry