reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Cześć Dziewczyny,
Ja jak zwykle czytam i nadrabiam.
Netka, trzymam mocno kciuki za Zosię, kobitki są silne a wiara czyni cuda 😘

Ja zamiast pakować torbę biegam z mopem i ścierką. Mój Love postanowił jednak zrobić remont w pokoju.
Mała się do tego zbuntowała, do przedszkola w ferie chodzić nie będzie🙄 Jest ogólnie uroczo 🙄😉😁
Brzucho rośnie, moje kilogramy też😭
Synuś waży około 1800.
Jak ten czas mi ucieka😳
Ja 41, w sumie chyba nawet na tyle się nie czuję🤔😁 chociaż ostatnio.. te bóle kręgosłupa... 😄
 
reklama
A ile masz lat? Ja urodziłam parę miesięcy przed 42 urodzinami.
40☺. 21.02 - 41, więc spodziewam się urodzić przed urodzinami, choć termin ostatecznie po 3echo podano mi na 25.02☺. No i wiesz, u Ciebie to trzecie dziecko jest..., u mnie pierwsze (drugie tak naprawdę, bo ja go ciągle liczę jako moje dziecko) i ostatnie...
 
Dziewczyny, zadam pewnie głupie pytanie, ale w myślach zaczynam przygotowywać moje rzeczy na poród. Na szpitalnej liście (dostałam też taką tutaj) napisali, że mam przygotować koszule nocne odpunane do karmienia, więc ok, plus 3-4 strobe na dzień... Co w dzień nosiłyście na porodówce??
Pierwsze co mi przyszľo do głowy to spodnie dresowe mojego faceta, bo w swoje się nie mieszczę...🤦‍♀️🤦‍♀️, ja już 80kg ważę - 17 kg do przodu 😀😁😎, i zamówiłam przez internet dwie koszulki z ekspresami przy piersi..., tak będzie ok??? Czy macie lepsze, sprawdzone propozycje??
 
Teredka, Oliwier ma już 3 miesiące więc wychodzimy normalnie. W pierwszym miesiącu rzadko bo on z 34tc więc trochę się bałam.
Co do wyprawki do szpitala to z Oliwierem to miałam pierwszy raz wszystko kupione i spakowane (chyba Wam już to pisałam) a jak przyszło do porodu to nie miałam przy sobie nic, z kartą ciąży poszłam. Później mąż mi dowiózł kosmetyczkę np z lakierem do paznokci ale bez podpasek :) My byliśmy na naszym takim wyjeździe bez dzieciaków, ostatnim przed porodem, prawie 300km od domu. Nie miałam kompletnie nic, wszystko dostałam od dziewczyn w szpitalu, łącznie z ciuchami dla Małego. Także ten tego nawet jak czegoś nie weźmiecie to i tak będziecie miały więcej niż ja ;) ale za to robiłam w szpitalu rewię mody bo koszul też nie miałam ;)
 
zcamera-20210106_021311.jpg
 
Ja
Dziewczyny, zadam pewnie głupie pytanie, ale w myślach zaczynam przygotowywać moje rzeczy na poród. Na szpitalnej liście (dostałam też taką tutaj) napisali, że mam przygotować koszule nocne odpunane do karmienia, więc ok, plus 3-4 strobe na dzień... Co w dzień nosiłyście na porodówce??
Pierwsze co mi przyszľo do głowy to spodnie dresowe mojego faceta, bo w swoje się nie mieszczę...🤦‍♀️🤦‍♀️, ja już 80kg ważę - 17 kg do przodu 😀😁😎, i zamówiłam przez internet dwie koszulki z ekspresami przy piersi..., tak będzie ok??? Czy macie lepsze, sprawdzone propozycje??
Ja spodni na porodówkę nie brałam, miałam tylko koszule, a jak musiałam wyjść z sali zakładałam cienki szlafrok. Po sn to nawet bielizny nie zalecają nosić, po CC można, ale bardzo luźne, żeby szwów nie drażnić. Spodnie luźne lub legginsy dopiero na wyjście założyłam.
 
reklama
Do góry