reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Trzymamy kciuki :)
ja na USG byłam w 4+4 wtedy był tylko pęcherzyk ciążowy, więc koniecznie daj znac co tam się dzieje :) dzisiaj mam 5+1 więc będę sobie z wami porównywać co tam się dzieje u mnie ;)
wiem, że każda ciążą inna, ale tylko tak porównawczo :) nie wiem jak ja wytrzymam 29.01 kiedy mam kolejną wizytę ;)

W pracy jestem i od 15 minut mam taki zjazd energii, że poszłabym spać!
To bardzo szybko Ci się pojawił pęcherzyk, ja byłam 4+3 i jeszcze nie miałam, dopiero tydzień później już byl 😊
 
Trzymamy kciuki :)
ja na USG byłam w 4+4 wtedy był tylko pęcherzyk ciążowy, więc koniecznie daj znac co tam się dzieje :) dzisiaj mam 5+1 więc będę sobie z wami porównywać co tam się dzieje u mnie ;)
wiem, że każda ciążą inna, ale tylko tak porównawczo :) nie wiem jak ja wytrzymam 29.01 kiedy mam kolejną wizytę ;)

W pracy jestem i od 15 minut mam taki zjazd energii, że poszłabym spać!
ja mam 5+3 wg apki także zobaczymy :)
 
Cześć Dziewczyny,
Dziś u mnie 5tc+5dc, wizyta w środę✊Z objawów doszły mi mega zimne stopy i dłonie 🥶 oraz dziwny posmak w buzi, coś zjem ale zaraz i tak nie czuje tego smaku, tylko taki posmak neutralny zostaje.. trudno opisać nawet. Tez coś macie podobnego?
 
Cześć Dziewczyny,
Dziś u mnie 5tc+5dc, wizyta w środę✊Z objawów doszły mi mega zimne stopy i dłonie 🥶 oraz dziwny posmak w buzi, coś zjem ale zaraz i tak nie czuje tego smaku, tylko taki posmak neutralny zostaje.. trudno opisać nawet. Tez coś macie podobnego?
Hej ;) ja mam tak samo 5+5 wg apki ;) pierwsza wizytę mam prawdopobnie w piątek wiec będę na początku 6 tyg. To mój pierwsza ciąża i strasznie się boje, ale ogólnie czuje się super nie mam żadnych dolegliwości poza tym ze czasami mnie kłuje w podbrzuszu ;)
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
Dziś u mnie 5tc+5dc, wizyta w środę✊Z objawów doszły mi mega zimne stopy i dłonie 🥶 oraz dziwny posmak w buzi, coś zjem ale zaraz i tak nie czuje tego smaku, tylko taki posmak neutralny zostaje.. trudno opisać nawet. Tez coś macie podobnego?
ja zawsze mam zimne także u mnie to normalne :)
 
Do góry