reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

Objawy mam takie jak przed każdym okresem, ból krzyża, ból piersi. Wczoraj pobolewał mnie brzuch jak na okres, do tego ból głowy. Nie chcę się na siłę doszukiwać objawów bo zawsze coś się znajdzie. W poprzednim cyklu niesamowicie bolaly mnie piersi. Pierwszy aż miałam taki ból, stanik sprawiał ból a jego brak doprowadzał do szału. I jak się okazało nie udało się. Nie cche się nakręcać ale wiecie jak to jest... Człowiek sam się doszukuje we wszystkim 🙄 taka nasza natura 😊
 
reklama
Objawy mam takie jak przed każdym okresem, ból krzyża, ból piersi. Wczoraj pobolewał mnie brzuch jak na okres, do tego ból głowy. Nie chcę się na siłę doszukiwać objawów bo zawsze coś się znajdzie. W poprzednim cyklu niesamowicie bolaly mnie piersi. Pierwszy aż miałam taki ból, stanik sprawiał ból a jego brak doprowadzał do szału. I jak się okazało nie udało się. Nie cche się nakręcać ale wiecie jak to jest... Człowiek sam się doszukuje we wszystkim 🙄 taka nasza natura 😊
Dlatego Cię pytam, ja mam objawy niby jak na okres, ale inne niż zazwyczaj, a miesiączka teoretycznie 17-ego. Chociaż w tym cyklu miałam owulację 3 dni wcześniej niż w poprzednim. To teoretycznie jutro powinnam dostać😟
 
Najgorsze jest to czekanie... 😩 Mój mąż mówi żebym się nie nakręcała... Że widać ta drugą kreseczkę ale żeby się nie nastawiać... Wczoraj wieczorem nie miałam na nic sił, wszytko mnie drażniło chciało mi się płakać nie wiadomo dlaczego... Ale nie chce tego że sobą łączyć bo przed okresem też tak mam. Ale sama łapie się na tym, że się nakręcam a potem próbuje uspokoić że nic pewnego. Zatestowalam przed terminem miesiączki i sama nie wiem niby kreska jest ale i jej nie ma... Wariactwo😊
 
Witam was kobitki 😊 jestem tu nowa, i póki co mało aktywna. Staramy się z mężem o dzidziusia. Ostatnia miesiączka 16-20 grudzień, owulacja 31 grudzień, termin planowanej miesiączki jutro. Nie wytrzymałam i dwa dni temu zatestowalam wieczorem i cień cienia się pokazał powtórzyłam rano i również cień cienia więc czekam z testowaniem do piątku. Trzymajcie kciuki. 😊 Pierwszy test wieczorny, drugi poranny.
gratulacje!!!
 
Dziękuję, ale ja jeszcze nie jestem pewna tej drugiej bladej kreseczki... Czekam cierpliwie do piątku żeby powtórzyc test. Te robione przed terminem planowanej miesiączki 😊
 
Widać, widać! [emoji4][emoji2960] To teraz po paru dniach testy powinny być mocniejsze, kreski bardziej widoczne [emoji173]
Witam was kobitki [emoji4] jestem tu nowa, i póki co mało aktywna. Staramy się z mężem o dzidziusia. Ostatnia miesiączka 16-20 grudzień, owulacja 31 grudzień, termin planowanej miesiączki jutro. Nie wytrzymałam i dwa dni temu zatestowalam wieczorem i cień cienia się pokazał powtórzyłam rano i również cień cienia więc czekam z testowaniem do piątku. Trzymajcie kciuki. [emoji4] Pierwszy test wieczorny, drugi poranny.
 
Dziewczyny, trochę się pogubiłam... dziś temperatura skoczyla mi o 0.4 stopnia do 36.6
Kreski nabierają mocy ale wydaje mi się że dopiero jutro powinien być peak.
Dziś obudziłam się sporo przed budzikiem i byłam poddenerwowana przez pracę.
Możliwe że zmiana temp już sygnalizuje owulacje czy to stres?
I z Waszych obserwacji na ile przed owulacja skacze Wam temperatura?
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-01-13-09-39-41-529_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    Screenshot_2021-01-13-09-39-41-529_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    158,4 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Tak, jeśli w piątek kreseczka będzie bardziej wyraźna to w poniedziałek jadę na betę😊 nie ukrywam że to są nasze starania o 1 bobasa więc w sumie nawet nie wiem gdzie co i jak, do tego ta niepewność... Zwariować idzie 😊 ale trzeba być dobrej myśli 😊
 
Do góry