reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej właśnie wróciłam z wizyty lekarskiej
Pani doktor powiedziała wczorajsze krwawienie - wystąpił krwiak
Ciaza w macicy, lecz nie wiadomo co dalej.
Duphaston 3x1
W przyszły czwartek się dowiem co i jak ostatecznie. Możliwe, ze dojdzie do poronienia.
Biorę każdy scenariusz
Aktualnie 5tydz, a pani gin mówiła ze kształt dziwny nieregularne jajeczko, o płaskiej strukturze co złe wróży.
[emoji119] [emoji3590] Biorę wszystko na klatę, pozostaje czekac
Jeśli chodzi o kształt pęcherzyka to w poprzedniej ciąży też miałam dziwny- podłużny i wąski. Lekarz stwierdził , że raczej ta ciąża się nie rozwinie , a w efekcie urodziłam zdrowego synka. Nie trac wiary [emoji846][emoji846][emoji846]oby było wszystko ok
 
reklama
Ewuu jak Ty się czujesz ?
Dziękuje, że pytasz [emoji846] Czuje się dobrze, dwa razy w ciągu tygodnia miałam uczucie mdłości, zbierało mi się [emoji3077] ale przeszło poza tym nic mnie nie boli. W domu jak wracam po pracy to mam siłę i do 24 posiedzieć najczęsciej przed laptopem relaks i na forum [emoji16][emoji1]
 
Dziękuje, że pytasz [emoji846] Czuje się dobrze, dwa razy w ciągu tygodnia miałam uczucie mdłości, zbierało mi się [emoji3077] ale przeszło poza tym nic mnie nie boli. W domu jak wracam po pracy to mam siłę i do 24 posiedzieć najczęsciej przed laptopem relaks i na forum [emoji16][emoji1]
Super 😊🙌 to forum to zbawienie dla duszy, aż miło porozmawiać z dziewczynami, które są w podobnej sytuacji
 
Dziewczyny powiedzcie, że będzie dobrze... straszny stres mi się włączył dziś... wizyta za 6 dni, a ja panikuję :( nie zniosę kolejnej straty... okropnie się dziś psychicznie czuję...
A coś się dzieje? To normalne i masz prawo po takich przejściach teraz się stresować, ale to nie znaczy, że tym razem nie może się udać. Pomyśl, że zrobiłaś wszytko co mogłaś, aby było dobrze i teraz pozostaje spróbować skupić na czymś innym i jakoś przetrwać do badania. Mam nadzieję, że tym razem bedzie wszytko dobrze i to tylko hormony ciążowe szaleją.
 
A coś się dzieje? To normalne i masz prawo po takich przejściach teraz się stresować, ale to nie znaczy, że tym razem nie może się udać. Pomyśl, że zrobiłaś wszytko co mogłaś, aby było dobrze i teraz pozostaje spróbować skupić na czymś innym i jakoś przetrwać do badania. Mam nadzieję, że tym razem bedzie wszytko dobrze i to tylko hormony ciążowe szaleją.
Oj moje hormony dziś są straszne 🙄 ryczalam przy robieniu fryzury rano,pozniej w pracy,pozniej śmiałam sie ,później wyzywalam 🙄 masakra 🙄 a mdli mnie non stop 🙄
 
reklama
Dziewczyny ktos robi ta liste nas. Bo ja bym moga zrobic. Myslalam ze moze dobrze by bylo napisac tam nas nick,nasze imie,ile lat,ktora ciaza,ile dzieci, i na kiedy termin. A potem wiado.o imiona maluszkow i daty urodzenia [emoji16]co wy na to? Ktoras o tym wspomniala ale jeszcze nikow nie kojarze [emoji87]
 
Do góry