reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

30 tc dolegliwości

Wercix

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Listopad 2020
Postów
42
Jestem w 7 miesiacu i już nie wytrzymuje.. Ehh ciągle ten katar mam spływający do gardła a najbardziej przeszkadza już jak zbliża się godzina 15/16 i tak do momentu zaśnięcia.. W dzień też ale nie zwracam na to uwagi.. Jak wy se radzicie z tym? W którym tygodniu jesteście? Jakie macie dolegliwości? 🙂jeszcze trochę i poród..





Właśnie wczoraj zauważyłam na bieliźnie zbita kulkę pod kolor żółtego wyglądało jak wydzielina z nosa przy stanie bakteryjnym (żółty katar) przeczytałam w necie że tak wyglądać może czop śluzowy który odchodzi kawałkami nie miał zapachu, krocze mnie nie swędzi nie piecze więc wyklucza stan bakteryjny zresztą tylko jednorazowo to wyszło.. Czy to aby na pewno mógłbyc czop śluzowy? Jak długo może odchodzić? Lekarz dopiero w piątek, wiadomo jak coś się będzie dziac pójdę szybciej ale najpierw od was bym chciała się trochę dowiedzie na temat tych dwóch tematów 🙂



Pozdrawiam ciężarówka z kwietnia 🙂
 
reklama
Mi na początku odpadł troche z krwią i sie wystraszylam ale potwm juz nic nie plamiłam i odchodził taki żółty gesty
 
Mi na początku odpadł troche z krwią i sie wystraszylam ale potwm juz nic nie plamiłam i odchodził taki żółty gesty
No właśnie mi też taki żółtye gęste coś wyszło wczoraj wielkości płytki paznokcia od kciuka kurde boję się że zacznę szybciej rodzic.. Jeszcze ze w ciągu dnia czuje się dobrze ale wieczorem gdy już się kładę czuje bóle krzyża brzucha jak na okres pachwin i czasami czuje ucisk na miednice i odbyt i krocze
 
Hej. Moim zdaniem powinnaś udać się do lekarza. Ja bym pojechała jutro nawet prywatnie, jestem panikara ale jesteś dopiero w 30tygodnoi, lepiej żeby dzidzia jeszcze posiedziała w brzuszku.
 
Hej. Moim zdaniem powinnaś udać się do lekarza. Ja bym pojechała jutro nawet prywatnie, jestem panikara ale jesteś dopiero w 30tygodnoi, lepiej żeby dzidzia jeszcze posiedziała w brzuszku.
Też tak myślalam ale wsumie to już nic nie odchodzi. Ale może masz rację nawet do swojego gina zadzwonię i powiem mu co się dzieje to może będzie chciał żebym przyszła i zbada mnie żeby tak od razu do szpitala nie pędzić. :) ale tylko mnie to tak zastanawiało czy tak wygląda czop właśnie bo nie byłam pewna. :) a ile czop może odchodzić? Mniej więcej? Wiadomo u każdej inaczej :)
 
reklama
Do góry