reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

Ja eksperymentalnie w tym miesiącu stosuję Flo i Premom, ale chyba mimo wszystko skłaniam się ku tej drugiej, bo po pierwsze ma opcję analizy pasków owu i sama wyznacza Ci peak (mi tego nie zrobiła i sama musiałam sobie oznaczyć :/ ), a po drugie podobają mi się wykresy, które wydaje mi się, że chyba całkiem dobrze pokazują cykl. Jeśli dodatkowo mierzysz temperaturę, całkiem dobrze zestawia to wynikami testów owu. Ogólnie jestem zdania, że Premom bardziej reaguje na wprowadzane dane. A czy u mnie zadziała to się okaże :D
 
reklama
Jaka aplikację w telefonie używacie do zapisywania miesiączki, która w miarę dobrze pokazuje dni płodne itp. Wiem, że to tylko aplikacja ( ale wpisując te same cykle, każda pokazuje troszkę inaczej. Którą lubicie najbardziej?
Ja używam OvuFriend i Flo :-) Dziewczyny też polecają Premom tam można wrzucać foty testów owu i liczy kiedy jest peak.
 
U mnie tylko Premom i Flo w tym cyklu dobrze oznaczyły owu. OF oznaczyła dwa dni później nie wiadomo na jakiej podstawie 🤷🏻‍♀️
 
Ja korzystałam właśnie z tych testów ciążowych dołączonych do testów owu :) Nie wiedziałam na ile można im ufać, ale dwie kreski pokazały mi się na nich (4 dni przed terminem@). Zaufałam, kolejnego dnia na drugim tak samo ujrzałam dwie mocne krechy. Kolejny test Pink test 10 zrobiłam w dniu terminu miesiączki i tak samo pokazał dwie mocne krechy [emoji5]
Ja też. I też będę testować od 9dpo ;) wypada na wtorek 26.01 ale mam te testy dodawane do pakietów testów owu i nie wiem na ile im mozna wierzyć.
 
Ja korzystałam właśnie z tych testów ciążowych dołączonych do testów owu :) Nie wiedziałam na ile można im ufać, ale dwie kreski pokazały mi się na nich (4 dni przed terminem@). Zaufałam, kolejnego dnia na drugim tak samo ujrzałam dwie mocne krechy. Kolejny test Pink test 10 zrobiłam w dniu terminu miesiączki i tak samo pokazał dwie mocne krechy [emoji5]
Co u Was? Byłaś już na usg? :)
 
Ja z aplikacji używam premom ze względu na robienie zdjęć testom i flo bo od 2017 tam mam wszystkie swoje cykle (ale ostatnio się trochę pogniewaliśmy bo pomimo że od wielu miesięcy mam cykle 30-35 dni to flo uparcie twierdzi że akurat będzie krótszy nawet 27-28 🤷🏻‍♀️) i jeszcze glow 😊
 
Ja z aplikacji używam premom ze względu na robienie zdjęć testom i flo bo od 2017 tam mam wszystkie swoje cykle (ale ostatnio się trochę pogniewaliśmy bo pomimo że od wielu miesięcy mam cykle 30-35 dni to flo uparcie twierdzi że akurat będzie krótszy nawet 27-28 🤷🏻‍♀️) i jeszcze glow 😊
właśnie też to zauważyłam, że początkowo flow na siłe skracał mi cykl i pokazywał inny (niz Premom) dzień owu. Dopiero jak wprowadziłam pozytywny test owu jako objaw to dotarło do flo ;)
 
Cześć dziewczyny powtórzyłam dzisiaj test sądzicie 🙈😉
IMG_20210122_061838.jpg
 
reklama
Do góry