reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Oj dzisiaj to chyba może być ciężko, nic mi nie przychodzi do głowy 🤷 Dzisiaj masz test na covid? Ja mam jutro o 8 rano
Już miałam. Ogólnie źle się zrozumiałam z ludźmi jak to ma wyglądać i już wszystkie położne mnie znają, także fajnie będzie haha. Zawsze mam takie szczęście, że się wyglupie i robię takie pierwsze wrażenie.
Jutro mi i tak CC nie zrobią, nie wiem po co mam leżeć jeden dzień dłużej i czekać nie wiadomo na co, ale już dobra, liczę że do czwartku wyjdę.
 
Już miałam. Ogólnie źle się zrozumiałam z ludźmi jak to ma wyglądać i już wszystkie położne mnie znają, także fajnie będzie haha. Zawsze mam takie szczęście, że się wyglupie i robię takie pierwsze wrażenie.
Jutro mi i tak CC nie zrobią, nie wiem po co mam leżeć jeden dzień dłużej i czekać nie wiadomo na co, ale już dobra, liczę że do czwartku wyjdę.
🙈 znowu Ci przełożyli termin cc? Ja mam mieć w czwartek.
 
reklama
Do góry