reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
Witamy 😀 życzę żeby teraz nastał już czas spokoju i owocnych starań 😀 u mnie córeczka 6,5 roku też jest taka przekochana właśnie i uwielbia malutkie dzieci, jest strasznie opiekuńcza 😀 z kolei synek prawie 5 lat nie za bardzo lubi malutkie dzieci i raczej nie pozwala im przebywać w swoim towarzystwie, mam nadzieję że jak nam się uda to mu to zmieni i będzie super starszym bratem 😀
 
reklama
Hej dziewczyny, postanowiłam do Was dołączyć. Jestem mamą 4 latki, od jakiegoś czasu "staramy" się o rodzeństwo dla małej ale tak raczej bez spiny, bardziej na luzie. Niestety po drodze pojawiła się moja choroba, potem operacja, covid aż w końcu śmierć mamy, która mnie zmiotła z powierzchni ziemi
Powoli staje na nogi pomimo wielu problemów i wracamy do starań, bo bardzo pragniemy rodzeństwa dla córeczki. Mamy przekochaną dziewczynkę, która będzie cudowną starszą siostrą. 🥰. Mam nadzieje, że miło tu spędzimy razem czas ☺️

Życzę pomyślności, na pewno się uda :*

Witamy 😀 życzę żeby teraz nastał już czas spokoju i owocnych starań 😀 u mnie córeczka 6,5 roku też jest taka przekochana właśnie i uwielbia malutkie dzieci, jest strasznie opiekuńcza 😀 z kolei synek prawie 5 lat nie za bardzo lubi malutkie dzieci i raczej nie pozwala im przebywać w swoim towarzystwie, mam nadzieję że jak nam się uda to mu to zmieni i będzie super starszym bratem 😀

Moja sieostrzenica (11) i siostrzeniec (8 w czerwcu) szaleją za młodym, ale zapowiedzieli swoim rodzicom, że takiego berbecia na stałe nie chcą 🙈 znowu córki mojego brata non stop mówią, że chcą małego brata 🤷🏻‍♀️ także co dziecko, to opinia :D

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży pamiętacie jak to było?

Mnie strasznie bolały piersi i zrobiły się widoczne niebieskie żyły, czego nigdy nie miałam co zwiastowało okres. No i lodówka mi śmierdziała tak, że myłam ją 3 razy 🤣
 
Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży pamiętacie jak to było?
Mnie bolał brzuch jak na okres, miałam bardzo duży apetyt, latałam co chwile siku 🤪i mialam takie pełne piersi. Mdłości, zawroty głowy, uderzenia gorąca, wstręt do jedzenia pojawił się dopiero troszkę później jak już wiedziałam, że jestem w ciąży 🙂
 
Też tak myślę, że co dziecko to inaczej i jak się pojawi na świecie dzidziuś to wtedy wszystko się zweryfikuje 😀 Takie pierwsze objawy to też właśnie ból piersi i widocznie niebieskie żyłki na nich, ból brzucha jak na okres. Później doszły nudności.
 
Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży pamiętacie jak to było?

Ja też w pierwszej ciąży miałam mega bolesne piersi i wyraźne żyły, skurcze dość intensywne. Zrobiłam się spiochem, chociaż zawsze byłam bardzo aktywna i siedziałam do późna. Od razu śmierdział mi alkohol, miałam dużo śluzu.

W drugiej nie przyglądałam się objawom, ale pamiętam, że miałam problemy z zawrotami głowy, bo mi się kilka takich sytuacji przypomina i uderzenia gorąca, a od 8 dpo rosnący coraz bardziej cukier.
 
Ja miałam biegunkę prawie dwa tygodnie w ostatniej ciąży. I nie była to jelitowka jak na początku myślałam🙂
 
Ja miałam biegunkę prawie dwa tygodnie w ostatniej ciąży. I nie była to jelitowka jak na początku myślałam🙂
Moze i u mnie to Objaw! Od piątku nie odpuszcza 😂🤣😂🤣😂

W pierwszej ciąży cycki ki pierdyknely dwa rozmiary! Zadnych zylek nie bylo.. żadnych boli brzucha.. zawsze w dniu okresu zaraz przed mialam masywny skurcz ktory eliminowal mjie z życia.. juz wiecej nienastal nigdy 😁

W drugiej ciazy, cycki normalne,kapcie jak zawsze.. pobolewal mnie brzuch jak na okres. A test zrobilam bo w nocy obudziły, wyrwaly wrecz, mnie mdłości i zawroty głowy , że aż mnie splatallło i maz chcial juz wzywac pogotowie, bo sie przelewalam.. a to byla reakcja organizmu na bromergon ,ktory obniza ki prolaktyne ,a w ciazy ona gwaltownie wzrasta 😂🤣
 
Ja miałam pełne bolesne piersi żyły ciemne niebieskie. Teraz też tak jest, ale boję się nakręcać. W sumie już od grudnia się staramy. @ ma być 27.01
 
reklama
Do góry