reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja już w nic nie wierzę 😥. Jestem na maksa załamana. Po co mi te szczepienia teraz 😥. Jak pewnie albo nic nie będzie a jak już to 1 zarodek. Jestem w czarnej dupie.
Muszę się z tym jakos pogodzić. Jeszcze 1,5 godz w pracy.
A kiedy chcesz robic transfer?Ja zawsze mialam w 3 dobie,nie ma nic lepszego niz macica dla rozwoju zarodkow.Jestem z Toba❤
 
reklama
Czesto jest tak wlasnie ze z takiej iloci wlasnie sa ciaze. Tak bylo u netias gdzie tez AMH bardzo wysokie i duzo komorek, tak bylo u mnie u laurka, u kasiekt. Jeszcze nic nie jest przesadzone. Niech te dwie dotrwaja to napewno dadza duza szanse na ciaze.
Fredka nie ma wysokiego AMH, jajeczka ładnie jej rosły, estradiol miała bardzo dobry i według mnie to jednak mało tych komórek. Wiem, to nie matematyka ale ja miałam estradiol około 2100 i 16 jajek w tym połowa niedojrzałych. W tej sytuacji Fredka ma prawo czuć się rozgoryczona i zła. Ciąży jej życzę z całego serca, może akurat te dwa dadzą radę.
 
Czekaj. Zjebali, jest slabo. Ale sa 2 komorki, nasienie jest dobre. Moga jeszcze z tego byc 2 blastki. I nie pisze tak, zebys slepo wierzyla, ale u mnie w pierwszej stymulacji w drugiej dobie byly 3 komorki z 9 pobranych. W 3ciej dobie byla jedna, transferowalam i mam Lilke.
Ja nalegałabym na zamrozenie w 3ciej dobie. Wiesz, ze nasienie jest ok wiec dalabym szanse w Tobie, zamiast na szkle. Takie moje zdanie.
Jeśli w trzeciej dobie będą idealne to niech mrożą. Popieram.
 
U mnie też lipa w CH.uj Pobrali 6, 4 dojrzałe, 2 prawidłowe zapłodnione. Zpierdolili mi punkcję 😥. Muszę ochłonąć. Kur.wa, nasienie zajebiste, tyle miało być komórek a tu tylko 2 i pewnie do niedzieli ich nie będzie.
Przykro mi😥 spróbuj myśleć pozytywnie mimo wszystko. Mamy tu na forum ciąże przy 1-2 zarodkach . Musisz wierzyć że u Ciebie też tak będzie✊
 
A ja dalej nie ogarniam jak to mozliwe przy dwojce malych dzieci. Ja rzadko siedze, bo dom sie sam nie posprząta, prasowanie mam ciagle, ugotowac musze i nam i malej i takie tam. Drzemki ma dwie w ciagu dnia - jedna to moj prysznic i szybka kawa, druga to jakas czynnosc domowa, ktora ciezko sie robi z nia. Wiec ja sie pytam, kiedy Ty cwiczysz?[emoji14][emoji14]
Ja druga kawe pije tak, bo wlazi wszezie i probuje wstawac.
Aha i dodam, ze nie spie, co wiecie. Wiec zastanawiam sie nad badaniami, bo w sumie dziwi mnie, ze jednak cos tam ta waga nie spada [emoji2358][emoji2358][emoji848][emoji848]Zobacz załącznik 1231433
To ze moja cora jest bardzo grzeczna to jedno,ale tez jest kwestia dobrego rozplanowania.Wstaje robie mleko dzieciom i kawę, gdy ja wypije powoli zabieram się za ćwiczenia tam w międzyczasie jakas kupę przebiorę hehe i potem jazda .Po wszystkim mala idzie spać a ja mam czas na śniadanie i prysznic .Teraz jiz nie wyobrażam sobie nie ćwiczyć to jest częścią mojego dnia a po tym energia na sprzątanie gotowa ie prasowanie duzo razy większa.To jest naprawdę godzina w ciągu dnia z przebraniem sie i szybkim prysznicem po.Czasami nie powiem ciezko jest bo to synek cos wykombinuje a to corcia poplacze ale daje rade.Nie dla mnie wytłumaczenie ze nie będę ćwiczyć bo nie mam czasu
 
A ja dalej nie ogarniam jak to mozliwe przy dwojce malych dzieci. Ja rzadko siedze, bo dom sie sam nie posprząta, prasowanie mam ciagle, ugotowac musze i nam i malej i takie tam. Drzemki ma dwie w ciagu dnia - jedna to moj prysznic i szybka kawa, druga to jakas czynnosc domowa, ktora ciezko sie robi z nia. Wiec ja sie pytam, kiedy Ty cwiczysz?[emoji14][emoji14]
Ja druga kawe pije tak, bo wlazi wszezie i probuje wstawac.
Aha i dodam, ze nie spie, co wiecie. Wiec zastanawiam sie nad badaniami, bo w sumie dziwi mnie, ze jednak cos tam ta waga nie spada [emoji2358][emoji2358][emoji848][emoji848]Zobacz załącznik 1231433
Cudna perelka
 
Dziewczyny może na tym wątku ktoś coś doradzi. Może któraś z Was może polecić lekarza z kliniki niepłodności w Warszawie? Chciałam do invicty do dr Kubickiego ale okazuje się że przyjmuje tylko przez video. Nie chcę znowu stracić czasu na przypadkowych lekarzy...
Osobiście polecam dr Marianowskiego na pl Starynkiewicza.
 
reklama
Brat ma thermomix, mama lidlomix. To to samo. Jedyna różnica - naczynie w lidlomixie jest wieksze. No i cena thermomixa z kosmosu. Zadnej innej różnicy nie ma. Z reszta z tego właśnie powodu producent lidlomixa zostal pozwany wlasnie o plagiat w Hiszpanii [emoji6]
Moj brat do tej pory sie wkur*ia, ze dal sie żonie namowic na thermo, widzac, ze rodzice troche później kupili te sama machinę za 1/3 ceny [emoji23]
Na polskich forum w fr często polemizują o jednym i drugim gadżecie i wygrywa termomix ale tylko dlatego ze gwarancja dluzsza i ponoć lildlomix tuż po gwarancji lubi się popsuć.Sama mam dylemat co do kupna lidlomiksa bo termomiks będę mieć ale dopiero jak się wprowadze do swojego domu.Z jednej strony bym kupila a z drugiej szkoda mi kasy jakos
 
Do góry