reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No, ale mnie wlasnie dziwi co robią dzieci przez te godzinkę, zebys Ty mogla cwiczyc [emoji6]
Ja moja musialabym wsadzic do lozeczka lub bujaka czyli po max 10min bylby ryk, bo chce lazic po domu. Albo wlaczyc jej tv co wogole w gre nie wchodzi.
No nic, spoko ze dajesz rade.
No i właśnie ten moj egzemplarz taki ze czasami biorę ja na ręce bo mi się nudzi albo sie chce poprzytulać
 
reklama
@Mirka30 wiedzialam ze tamten bałwan źle zmierzył a Twoja Maja jest śliczna, idealna i proporcjonalna dziewczynka!! 😍😘
@fredka84 wiem, że jest Ci źle i nie takiej ilości się spodziewałaś, ale...! To nadal 2 zarodki, które są i walczą by pozostać! Nie skreślaj ich, uwierz w te 2 zarodeczki bo to nadal 2 cudowne szanse na Twoja dzidzie! ✊✊✊
@mala_Mi 80 dla Ciebie również są nadal 2 szanse na zarodeczek który da upragnione maleństwo! Nie poddawaj się ✊✊✊
@Per Em cudnie! Niech rośnie fasolka lub groszek ku Twojej uciesze! 😍😍
 
Dziewczyny, czy któraś tutaj stara się przy skrajnie niskim AMH? Ja mam 33 lata, wynik na poziomie 0,2. W głowie mnóstwo pytań, mało odpowiedzi. Dziś lekarz jednoznacznie przekreślił moje sznase na ciaze (nie wyeliminował jedynie cudu z szansa 0,5-1%), jedyna opcja to podobno in vitro z komórka dawczyni...dodam tylko ze w czerwcu 2020 zaszłam naturalnie w ciąże, niestety poroniłam 26.08.

Kurcze ... faktycznie niskie to amh i niestety wyklucza in vitro z Twoich komórek...

Przegadaj to z mężem. Czy jesteście w stanie finansowo i moralnie spróbować z tą komórką.... Zawsze jest jakieś rozwiązanie. Nie zawsze takie jakie byśmy chciały :(

Trzymam za was kciuki !
 
Dzięki dziewczyny, w takim razie już mniej więcej wiem co i jak☺️
Po prostu płacę za wizytę 220 zł i dostaje recepty tylko i stąd też moje takie.

Bo znajoma miała ocenę samego pęcherzyka w 4-5 tyg i ile ich jest, tym się sugeruję też.
Co prawda ciąża naturalna i było to jakby potwierdzenie, że ciąża j
To głównie chodzi o wykluczenie pozamacicznej. Ciążę potwierdzi Ci bijące serduszko;) Przyrosty masz ok więc chyba spokojnie na to serduszko możesz czekac :)
 
Dziewczyny, czy któraś tutaj stara się przy skrajnie niskim AMH? Ja mam 33 lata, wynik na poziomie 0,2. W głowie mnóstwo pytań, mało odpowiedzi. Dziś lekarz jednoznacznie przekreślił moje sznase na ciaze (nie wyeliminował jedynie cudu z szansa 0,5-1%), jedyna opcja to podobno in vitro z komórka dawczyni...dodam tylko ze w czerwcu 2020 zaszłam naturalnie w ciąże, niestety poroniłam 26.08.
Ja przy takim AMH miałam 3 stymulacje. Tylko raz udało nam się uzyskać 2 zarodki, więc przestałam maltretować swoje ciało i podeszliśmy do procedury z KD. Niestety jak dotąd bez powodzenia. Jestem jednak duzo starsza od Ciebie, mam 41 lat. Pamietaj, że rezerwę jajnikową masz jedną na całe życie. Stymulacja jej nie zwiększy, a jedynie szybciej wykorzysta. Jesteś bardzo młoda i szkoda żebyś wpędziła się we wczesną menopauzę. rezerwa to nie tylko możliwość posiadania dzieci, ale cała jakość Twojego życia... Może warto rozważyć KD... Ale wiem też, że dziewczyny próbują suplementami poprawić swoją sytuację... Rezerwa też może się zmienić nieznacznie w badaniach, ale na pewno nie drastycznie.
 
reklama
Czekaj. Zjebali, jest slabo. Ale sa 2 komorki, nasienie jest dobre. Moga jeszcze z tego byc 2 blastki. I nie pisze tak, zebys slepo wierzyla, ale u mnie w pierwszej stymulacji w drugiej dobie byly 3 komorki z 9 pobranych. W 3ciej dobie byla jedna, transferowalam i mam Lilke.
Ja nalegałabym na zamrozenie w 3ciej dobie. Wiesz, ze nasienie jest ok wiec dalabym szanse w Tobie, zamiast na szkle. Takie moje zdanie.
Też jestem zdania, że do 5 nie ma co czekać, mój dr jak zobaczył że tylko 1kom i że zarodek ruszył to bez konsultacji z nami powiedział w labo, że transfer w 2dobie, po transferze nam wyjaśnił, że trzeba było wszystko postawić na jedną kartę bo do 5 doby by nie było co transferować. Kurde lekarz musi patrzeć indywidualnie a nie sztampowo w takiej sytuacji.
 
Do góry