reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy! Ciąża po poronieniu

Zadnego badania nie zdążyłam zrobić. Ta poniedziałkowa wizyta miała być pokontrolną po drugim poronieniu i lekarz zlecilby badania...
Jechać jutro na te badania? Bardzo się boję :(
Jedź jedź. Myślę że powinnaś brać tez acard ale to fajnie jakbyś skonsulowala nawet online jakimś ginem. U mnie obstawianie tabletkami od początku dało efekt oby u Ciebie też tak było ❤ a o badania mam na myśli np trombofilie, mutacje mhtfr lub kariotypy?
 
reklama
Jedź jedź. Myślę że powinnaś brać tez acard ale to fajnie jakbyś skonsulowala nawet online jakimś ginem. U mnie obstawianie tabletkami od początku dało efekt oby u Ciebie też tak było ❤ a o badania mam na myśli np trombofilie, mutacje mhtfr lub kariotypy?
Ok, przekonalyscie mnie dziewczyny!
Jutro jadę zbadać krew i zobaczymy, co z tego wyjdzie ❤️

co do badań... nie miałam takowych
 
@BP190 Trzymamy kciuki! Postaraj się nie stresować. Pamiętaj, że duphaston możesz brać, bo on nie wychodzi w badaniu progesteronu (w przeciwieństwie do luteiny), także w razie czego nie wpłynie na wynik badania.
 
@BP190 Trzymamy kciuki! Postaraj się nie stresować. Pamiętaj, że duphaston możesz brać, bo on nie wychodzi w badaniu progesteronu (w przeciwieństwie do luteiny), także w razie czego nie wpłynie na wynik badania.
Dziewczyny, dalej nie wzięłam tego duphastonu :(
Na pewno nie przedobrzę????? Boję się, że lekarz mnie opier...., że robię coś bez jego wiedzy. Ale skoro dwie poprzednie ciaze z niepowodzeniem, to chyba i tak będzie mi kazał brać....
jeszcze do Niego nie pisałam , bo chcę mieć chociaż pierwszy wynik bety.
Progesteron wynik dopiero w sobotę :(
 
@BP190 Z mojego doświadczenia - duphaston nie zaszkodzi, a może tylko pomóc. Ewentualnie poczekaj na wynik bety - i jak będzie dodatnia, to już warto pójść za ciosem i w sobotę zbadać przyrost. To na wizytę będziesz miała dwa wyniki.
 
Trzymamy kciuki i daj znac jak wyszły:)
nie wpłynie na wynik badania.
Dziewczyny, dalej nie wzięłam tego duphastonu :(
Na pewno nie przedobrzę????? Boję się, że lekarz mnie opier...., że robię coś bez jego wiedzy. Ale skoro dwie poprzednie ciaze z niepowodzeniem, to chyba i tak będzie mi kazał brać....
jeszcze do Niego nie pisałam , bo chcę mieć chociaż pierwszy wynik bety.
Progesteron wynik dopiero w sobotę :(
 
@BP190 Z mojego doświadczenia - duphaston nie zaszkodzi, a może tylko pomóc. Ewentualnie poczekaj na wynik bety - i jak będzie dodatnia, to już warto pójść za ciosem i w sobotę zbadać przyrost. To na wizytę będziesz miała dwa wyniki.
Czekam na wynik bety i napiszę do lekarza. Od razu zbadałam też te moje tsh, które skacze w górę w czasie ciąży. Może od razu coś lekarz przepisze???
Ginekolog przepisuje też leki na tarczyce? Co do bety, to idę za ciosem. W sobotę też badam - wynik będę miała tego samego dnia.
 
reklama
Dziewczyny, dalej nie wzięłam tego duphastonu :(
Na pewno nie przedobrzę????? Boję się, że lekarz mnie opier...., że robię coś bez jego wiedzy. Ale skoro dwie poprzednie ciaze z niepowodzeniem, to chyba i tak będzie mi kazał brać....
jeszcze do Niego nie pisałam , bo chcę mieć chociaż pierwszy wynik bety.
Progesteron wynik dopiero w sobotę :(
Ja w tej obecnej ciazy 3 narazie udanej (22tc) wzielam na własną rękę. Lekarz powiedział że zrobilam bardzo dobrze bo mogło by być za późno.
Duphaston to progesteron, jedyne co zrobi to może pomoc, nie ma prawa Ci zaszkodzić.
 
Do góry