reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 tydzień ciąży niski przyrost beta hcg

Dołączył(a)
29 Styczeń 2021
Postów
4
Hej kochane, może któraś z was miała podobny przypadek pomóżcie 🙏 14.12 miałam okres wiadomo staramy się z chłopakiem o dzidziusia, następne „ krwawienie, okres” nie wiem jak to nazwać miałam prawidłowo z terminem misiaczki, czyli stwierdziłam brak ciąży. Po dwóch tygodniach zaczęłam mieć 3 dniowe kłucie po prawej stronie, wiec zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny, powtórzyłam następnego dnia i test się potwierdził. Z wyliczeń wychodzi ze jestem 6 tygodniu ciąży poszłam do gina zrobili usg nic nie widać, wręcz powiedziała ze wszystko wyglada ok i widać jak bym miała mieć owulacje w następnym tygodniu 💁‍♀️ Zrobili badania z krwi i wyszło 608 hcg wiec chyba troszkę za niski. I nie wiem co to oznacza dodaje, ze nie mam żadnych objawów ciąży brak bólu piersi, brak mdłości czuje się dobrze. Rok temu przeszłam ciąże pozamaciczna i obawiam się ze może to być powtórka z rozrywki.
 
reklama
Hej kochane, może któraś z was miała podobny przypadek pomóżcie 🙏 14.12 miałam okres wiadomo staramy się z chłopakiem o dzidziusia, następne „ krwawienie, okres” nie wiem jak to nazwać miałam prawidłowo z terminem misiaczki, czyli stwierdziłam brak ciąży. Po dwóch tygodniach zaczęłam mieć 3 dniowe kłucie po prawej stronie, wiec zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny, powtórzyłam następnego dnia i test się potwierdził. Z wyliczeń wychodzi ze jestem 6 tygodniu ciąży poszłam do gina zrobili usg nic nie widać, wręcz powiedziała ze wszystko wyglada ok i widać jak bym miała mieć owulacje w następnym tygodniu 💁‍♀️ Zrobili badania z krwi i wyszło 608 hcg wiec chyba troszkę za niski. I nie wiem co to oznacza dodaje, ze nie mam żadnych objawów ciąży brak bólu piersi, brak mdłości czuje się dobrze. Rok temu przeszłam ciąże pozamaciczna i obawiam się ze może to być powtórka z rozrywki.
No jak na 6 tydzien troche niska. A robilas ponownie jaki jest przyrost?
Robiłam wczoraj badania, następna wizytę mam w poniedziałek wiec muszę czekać weekend
 
Miałam identyczna jak Ty sytuacja. W terminie dostałam krwawienia przypominajacego okres więc ciążę wykluczylam. Po ok 2 tygodniach dostałam brązowych plamien, poszłam na betę i wynik byl ponad 400.
Poszłam na USG i usłyszałam że żadnej ciąży nie ma za to są torbiele na jajnikach które krwawią. To było USG u przypadkowego lekarza.
Udałam się do mojej gin i ona znalazła pęcherzyk w jajowodzie ... Niestety. Ale miałam to szczęście że beta już spadała i samo się oczyscilo.
Sprawdź koniecznie przyrost HCG. Jesteś już po jednej CP więc jest ryzyko powtórki :( nie chce Cię straszyć ale bądź czujna.
 
U mnie na USG wszystko wyszło ok, doktor powiedziała mi ze wyglada jak bym miała mieć owulacje w następnym tygodniu.... i w dodatku ten okres... słyszałam różne historie i czytałam podobne do moich i wszystko skończyło się z 9 misiecznym sukcesem 😀 obawiam się tej CP dlatego mam oczy szeroko otwarte bo z doświadczenia wiem, ze nie jest to przyjemne... a im wcześniej zareaguje tym lepiej. Mam cicha nadzieje ze wszystko będzie w porządku bo jednak dobrze się czuje nie mam żadnych bóli... wiec iskierka nadzieji jest 😊
 
Na 6tc za niska beta , chyba ze ciaza jest dużo młodsza, a jaki był przyrost bety ?? Sprwadzalas po 48h ? Poszłabym jeszcze do innego lekarza
 
Spróbuj powtórzyć betę jutro, są laboratoria czynne całodobowo, bo w poniedziałek już będzie "za późno", betę powinno się oznaczać w odstępie 48-72 godzin.
Trzymam kciuki, żeby było po Twojej myśli!
 
Dziewczyny dostałam dzisiejsze wyniki bety
27.01-2307
29.01-3479
Przyrost 50% tylko... 😥
Pęcherzyk ciążowy 7,5mm , powinnam spodziewać się najgorszego?
 
reklama
Do góry