reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg, poronienie

Dołączył(a)
18 Styczeń 2021
Postów
2
Witam. 5 stycznia zrobiłam test ciazowy, wyszedl pozytywny. Powtórzyłam jeszcze dwa razy w kolejnych dniach i wynik dotani. 14 stycznia u ginekologa brak pęcherzyka, zrobiłam bthcg wyszła ponad 88, dzis(18.01) ponad 51... Czy to znaczy ze ciazy nie ma? Czy ja poroniłam? Ginekolog jutro... :(
 
reklama
Beta niestety spada, ciąża biochemiczną, mikroporonienie (beta >5 oznacza ciążę, ale dopiero przy wartości 1000 lekarz może cokolwiek w środku zobaczyć). Zaraz powinno się rozpocząć krwawienie.
Bardzo mi przykro.
 
Cześć,
Jestem zdruzgotana. Najpewniej poronie... tak podejrzewam.
26.01 - Beta 85
28.01 - Beta 150
01.02 - Beta 210 (inne laboratorium), ale Beta jak na 4 dni przerwy za mała.
Poza tym przestały mnie aż tak bolec piersi. Jutro powtórzę Betę, ale przestałam mieć złudzenia. Rycze od wczoraj. Nie wiem co dalej.
 
Cześć,
Jestem zdruzgotana. Najpewniej poronie... tak podejrzewam.
26.01 - Beta 85
28.01 - Beta 150
01.02 - Beta 210 (inne laboratorium), ale Beta jak na 4 dni przerwy za mała.
Poza tym przestały mnie aż tak bolec piersi. Jutro powtórzę Betę, ale przestałam mieć złudzenia. Rycze od wczoraj. Nie wiem co dalej.
No rzeczywiście nie wygląda obiecująco.... 😟może to przez inne laboratorium... oby, nie wiem jakie są granice rozbieżności między lab. Koniecznie powtórz test
 
No rzeczywiście nie wygląda obiecująco.... 😟może to przez inne laboratorium... oby, nie wiem jakie są granice rozbieżności między lab. Koniecznie
No rzeczywiście nie wygląda obiecująco.... 😟może to przez inne laboratorium... oby, nie wiem jakie są granice rozbieżności między lab. Koniecznie powtórz test
Oczywiście powtórzę, choć nie mam złudzeń. Przeraża mnie co dalej ...
 
reklama
Tak. Mam już 4 letnia córkę, ale tamta ciąża przebiegała prawidłowo. Mam już 37 lat i bardzo pragnęliśmy drugiego dziecka, ale najwyraźniej nie jest nam dane.
No coś Ty! Dlaczego załamujesz ręce? Ciąże biochemiczne, bo ta na taką wyglada zdarzają się bardzo często. Co ma być dalej? Kolejne starania, jeśli rzeczywiście ta się nie utrzyma
 
Do góry