reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg, poronienie

reklama
Teraz zauważyłam pierwsze dwa wyniki mają jednostkę mIu/ml, a ostatnie ma U/I. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie?
Chodzi o to aby najlepiej nie porównywać wyników z 2 innych lab. bo mogą się różnic. Tak wiec musisz powtórzyć badanie aby wiedzieć na czym stoisz. Nie wydawaj jeszcze wyroku.
 
reklama
Nie miałam plamienia. Ginekolog powiedziała ze mam czekać na okres. No to czekam ...
To może się pojawić w każdej chwili. Ja brałam duphaston, a jak wyszło poronienie to odstawiłam i 2 dni później przyszło krwawienie. Tak jeszcze ze swojego doświadczenia poradzę Ci sprawdzać czy beta spada
 
Do góry