reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak odczytać test ciążowy

U mnie różnica 12 lat będzie i dla mnie spoko. Syn już sam wszystko ogarnia, nieraz coś mi jeszcze pomoże. Ja np. nie wyobrażałam sobie dwójki małych dzieci bo jestem trochę egoistyczna i lubię mieć czas dla siebie 😉 Okazuje się też, że wiek w przechodzeniu ciąży nie ma aż takiego znaczenia, teraz czuję się i wyglądam lepiej niż kiedy byłam w pierwszej ciąży🙂 A strach to normalne, trzeba nauczyć się z nim żyć kiedy ma się za sobą pewne przeżycia. Nie na wszystko mamy wpływ i po prostu co ma być to będzie ale jeśli bardzo pragniecie dziecka to wierzę, że wam się uda ☺️
Mój mąż po tym stwierdził ze mam nie beczeć bo mamy dopiero luty , do grudnia dużo czasu :)
 
reklama
Pocieszylas mnie troszkę :) moja córka w marcu kończy 10 lat , tez chciałaby mieć rodzeństwo , pierwsza ciąże przeszłam super .. teraz po poronieniu boje się cholernie ..
Ja miałam 37 rodząc 3 ;). Córy mam 10 i 8 lat i jest bosko. Ja młoda mamusia hihi, czułam się w ciaźy bosko mimo cukrzycy ciażowej . I nadal wyglądam i czuję się super. Także głowa do góry i trzymam kciuki za starania.
 
Do góry