reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to pozytywny test?

reklama
Ja niestety już wszystko wiem. Byłam w ciąży, poroniłam, krwawienia nie było, mam skierowanie w trybie pilnym do szpitala na łyżeczkowanie do tego mam dużą cyste na jajniku 6cm, ktorej pół roku temu nie było. Nie jest kolorowo, niby wiedziałam, że ciąże biochemiczne są naturalnym zjawiskiem, organizm sam odrzuca wadliwe płody ale jednak boli jak cholera. Jak już się wypłacze to będę dzownic po szpitalach bo muszę już dzisiaj się gdzieś dostać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja niestety już wszystko wiem. Byłam w ciąży, poroniłam, krwawienia nie było, mam skierowanie w trybie pilnym do szpitala na łyżeczkowanie do tego mam dużą cyste na jajniku 6cm, ktorej pół roku temu nie było. Nie jest kolorowo, niby wiedziałam, że ciążę biochemiczne są naturalnym zjawiskiem, organizm sam odrzuca wadliwe płody ale jedna boli jak cholera. Jak już się wypłacze to będę dzownic po szpitalach bo muszę już dzisiaj się gdzieś dostać.
Przykro mi, trzymaj się kochana
 
Ja niestety już wszystko wiem. Byłam w ciąży, poroniłam, krwawienia nie było, mam skierowanie w trybie pilnym do szpitala na łyżeczkowanie do tego mam dużą cyste na jajniku 6cm, ktorej pół roku temu nie było. Nie jest kolorowo, niby wiedziałam, że ciąże biochemiczne są naturalnym zjawiskiem, organizm sam odrzuca wadliwe płody ale jedna boli jak cholera. Jak już się wypłacze to będę dzownic po szpitalach bo muszę już dzisiaj się gdzieś dostać.
Ojej, bardzo mi przykro. Będzie dobrze. Zadbaj o siebie i daj znać po wszystkim jak się czujesz. A w przyszłości napewno jeszcze będziesz mama. Trzymaj się 🙂
 
Po jakim czasie miałyście wynik bety z krwi? Pytam bo denerwuje się trochę bo od 2 dni mam bóle macicy, wymiotowało mnie a narazie @ nie przyszła i niecierpliwie się trochę
 
Ja niestety już wszystko wiem. Byłam w ciąży, poroniłam, krwawienia nie było, mam skierowanie w trybie pilnym do szpitala na łyżeczkowanie do tego mam dużą cyste na jajniku 6cm, ktorej pół roku temu nie było. Nie jest kolorowo, niby wiedziałam, że ciąże biochemiczne są naturalnym zjawiskiem, organizm sam odrzuca wadliwe płody ale jednak boli jak cholera. Jak już się wypłacze to będę dzownic po szpitalach bo muszę już dzisiaj się gdzieś dostać.
Przykro mi :(.. tulam mocno. I pamiętaj, że musi być dobrze. Trzymam kciuki za Ciebie.
Jeśli chodzi o Krk to dzwoń na Ujastek.
 
reklama
Do góry