reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Ja dzisiaj byłam i u mnie dziś właśnie 5+3. Serduszka nie było widać ale zarodek i ciałko żółte jak to lekarz powiedział. Kolejna wizyta za 3 tygodnie dopiero więc już na pewno będzie serduszko o ile nic złego po drodze się nie wydarzy. Oby wszytslo było ok
To ja Cie zrozumiałam, że nic tam nie było widać. Więc nie wiem czym się przejmujesz? Jest ok! :D
 
Przykro mi. Ściskam mocno [emoji173]
Dziewczyny, niestety muszę się z wami pożegnać:( W sobotę 06.02 ponownie wykonałam bete -wyszło 54. W porównaniu do wyniku z środy beta praktycznie nie urosła. W niedzielę dostałam krawienia jak na okres także obstawiam ciążę biochemiczną ;(

Życzę Wam wszystkiego dobrego, spokojnych i nudnych 9 miesięcy :*
 
Przejmować się będę jeszcze długo bo te pierwsze tygodnie to jedna wielka niewiadoma, różnie się to może potyczyc i tylko o to chodzi. Spodziewałam się że nie będzie widać serduszka bo jest jeszcze wcześnie chociaż wiadomo że gdzieś z tylu głowy była nadzieja ze jednak może coś już będzie. [emoji846] tak na prawdę chyba będę spokojniejsza trochę dopiero jak wejdę w 2 trymestr
To ja Cie zrozumiałam, że nic tam nie było widać. Więc nie wiem czym się przejmujesz? Jest ok! :D
 
reklama
Przejmować się będę jeszcze długo bo te pierwsze tygodnie to jedna wielka niewiadoma, różnie się to może potyczyc i tylko o to chodzi. Spodziewałam się że nie będzie widać serduszka bo jest jeszcze wcześnie chociaż wiadomo że gdzieś z tylu głowy była nadzieja ze jednak może coś już będzie. [emoji846] tak na prawdę chyba będę spokojniejsza trochę dopiero jak wejdę w 2 trymestr
Ja też odliczam do pierwszych badań prenatalnych ;) i dopiero wtedy odetchnę z ulgą chyba.
Zazdroszczę Wam starszych ciąż ;) ja dopiero w czwartek skończę 4 tydzień :O @ miała przyjść dzisiaj, ale zamiast tego odnotowałam przyrost bety. Boję się jednak żeby plamienia nie wróciły i zastanawiam się czy nie wziąć l4 od poniedziałku chociaż na tydzień. Tak dla kurażu ;)
 
Do góry