reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy któraś z was tak miała? Implantacja

Havana1995

Aktywna w BB
Dołączył(a)
23 Sierpień 2020
Postów
84
Okres od 29.01 do 03.02
Owulacja w 10 dniu cyklu dzień wcześniej stosunek no i się zaczęło ból jajników i podbrzusza trwał tydzień..
W dzień owulacji kłucie jajnika na papierze dużo sluzu i dwie kropki sluzu zabarwionego na różowo.
Dziś 16 dzień cyklu dwa razy na papierze zauważyłam śluz zabarwiony na brązowo śluz gęsty i przezroczysty jajniki już tak nie bolą ale ćmi mnie podbrzusze.
Czy mogę mieć nadzieję że to plamienie implantacyjne?
Czy któraś z was tak miała?
 
reklama
Skąd wiesz, że owulacja była 10 dc? Implantacja ma miejsce między 6-12 dniem od owulacji. Czasami towarzyszy mu krwawienie, ale ten objaw występuje u bardzo małej ilości kobiet i zazwyczaj ma kolor bladoróżowy. Wszystkie objawy przed zagnieżdżeniem, nie mają nic wspólnego z potencjalną ciąża czy sama implantacją. Poczekaj do terminu @ i zrób test lub betę.
 
Okres od 29.01 do 03.02
Owulacja w 10 dniu cyklu dzień wcześniej stosunek no i się zaczęło ból jajników i podbrzusza trwał tydzień..
W dzień owulacji kłucie jajnika na papierze dużo sluzu i dwie kropki sluzu zabarwionego na różowo.
Dziś 16 dzień cyklu dwa razy na papierze zauważyłam śluz zabarwiony na brązowo śluz gęsty i przezroczysty jajniki już tak nie bolą ale ćmi mnie podbrzusze.
Czy mogę mieć nadzieję że to plamienie implantacyjne?
Czy któraś z was tak miała?
Ja jestem teraz w 17 tygodniu drugiej ciąży i miałam plamienie implantacyjne w podobnym okresie i też zauważyłam je dwa razy, cykle 28 dni :) jak zobaczyłam krew w takim dziwnym czasie pośrodku cyklu to byłam niemal pewna że się udało i chwile później test pokazał 2 kreski :)
 
Jeżeli nie mialqs monitoringu u ginekologa, to nie wiesz kiedy byla owulacja, moze byc teraz ,a mogą to być jakieś problemy hormonalne , musisz poczekać do dnia @ , ja byłam 3 razy w ciazy ,ani razu nie miałam plamienia implanacyjnego
 
Ja jestem teraz w 17 tygodniu drugiej ciąży i miałam plamienie implantacyjne w podobnym okresie i też zauważyłam je dwa razy, cykle 28 dni :) jak zobaczyłam krew w takim dziwnym czasie pośrodku cyklu to byłam niemal pewna że się udało i chwile później test pokazał 2 kreski :)
Nadzieja jest ❤️
 
reklama
Do góry