reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

I
Jezeli jest szansa to bym dziś poszła do lekarza, moze uda sie na dzis przełożyć wizytę?
Ja też miałam podobne plamienia i od razu dostalam duphaston 3xdziennie.
Idę o 19. I raczej nic nie pomogą, bo od pozytywnego testu biorę utrogestan, także nic lepszego mi nie dadzą. Dziwne jest to, ze poszło tylko trochę krwi i cały dzień czysto... brzuch mnie nie boli.
 
reklama
Niezmiennie trzymamy kciuki. Jeszcze nic straconego. Daj znać po wizycie [emoji8] Ja tam wierzę za Ciebie że będzie dobrze. Wiem że samemu czasem ciężko wierzyć [emoji173]
I

Idę o 19. I raczej nic nie pomogą, bo od pozytywnego testu biorę utrogestan, także nic lepszego mi nie dadzą. Dziwne jest to, ze poszło tylko trochę krwi i cały dzień czysto... brzuch mnie nie boli.
 
W sumie to nie było takiej żywej krwi i niewiele ale pojawił się tez niewielki skrzep. Zobaczymy. Ale na cuda nie licze
Dobrze, że udało Ci się dzisiaj jeszcze wcisnąć wizytę. Wszystkie trzymamy za Ciebie mocno kciuki i mamy nadzieję, że to chwilowy kryzys i usłyszysz same dobre wieści dzisiaj u gina :*
 
Kochana nie ma co się przejmować na zapas. Wiem że łatwo powiedzieć i nie da się tak po prostu przestać o tym myśleć.
Ale powiem Ci jedno... Tutaj na forum bodajże na staraczkach 2020 była dziewczyna która zaszła w ciążę i od początku miała problem nie z plamieniem a z krwawieniem. Raz nawet opisywała że rano obudziła się było jej dziwnie ciepło tam na dole i okazało się ze tak z niej polala się krew. W szpitalu była nie raz a z maluszkiem wszystko było i jest ok. Miała chyba prawdopodobnie jakies torbiele czy cysty, nie pamiętam już dokładnie. W każdym bądź razie ostatnio gdzieś widziałam jej też wpisy że na prenatalnych okazało się że to będzie dziewczynka. Także głowa do góry. Nie każde plamienie musi oznaczać jedno.

Jeśli coś pomyliłam w tej historii a któraś z Was wie o kim pisze (niestety nie pamiętam nicku- chyba princessa88?) To mnie poprawcie, ale jakoś tak to było u niej [emoji16]
W sumie to nie było takiej żywej krwi i niewiele ale pojawił się tez niewielki skrzep. Zobaczymy. Ale na cuda nie licze
 
reklama
Do góry