reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dzień doberek w ten piękny, mroźny poranek. Właśnie zamarzam w samochodzie w drodze do pracy 😝 a chciała dać mi zwolnienie, a ja podziękowałam. Siedząc w domu bez zajęcia i myśląc pewnie bym zwariowała, więc może i lepiej 😉
Nie martwcie się tym, że ciągnie, kłuje, pobolewa po długim siedzeniu, plami na żółto, kawa z mlekiem, brązowo. Ja dzisiaj już 11+6 i przerabiałam to wszystko, a jestem po poronieniu i z każdym objawem biegam do gin jak jakaś wariatka. A ona super kobieta, za każdym razem mówi, że to się zdarza bardzo często i zobaczymy co u człowieka i jak wszystko dobrze, to niech sobie leci, plami, boli.
To są normalne objawy ciąży. Więc jeżeli nie krwawi i nie jest to ostry ból, to nie panikujcie. Tylko spokój nas uratuje 😘
Również się witam w ten zimny poranek 😘
U mnie dziś wybił 11 tydzień wg usg i mam wrażenie, że od wczoraj objawy jakby ustały? Mdlosci znikome, ból piersi minął..Nawet włosy przestały mi się tak przetluszczac 😱 Miała któraś z Was tak na podobnym etapie? Bo już wpadam w panikę. W nocy koszmary, na te chwile czuje tylko ból głowy😕
 
reklama
Również się witam w ten zimny poranek 😘
U mnie dziś wybił 11 tydzień wg usg i mam wrażenie, że od wczoraj objawy jakby ustały? Mdlosci znikome, ból piersi minął..Nawet włosy przestały mi się tak przetluszczac 😱 Miała któraś z Was tak na podobnym etapie? Bo już wpadam w panikę. W nocy koszmary, na te chwile czuje tylko ból głowy😕
Mam podobnie, dzis 11+2 od kilku dni piersi nie bola a małe mdlosci tylko wieczorem. Glowa okropnie bolała w sobotę. Nie wiem czy się cieszyć czy martwić, wizyta dopiero za tydzień
 
Mnie martwi, że nagle jestem o tydzień w przód niż byłam :D tak to w kółko "młodsza ciąża" a teraz nagle 10+3 wg miesiączki a wg usg 10 bo bąbololo ma 3.03cm! Znakiem tego prenatalne będę mieć w 13+1 a nie 12+1, nieźle mnie ten malec oszukuje! :D i objawów zero, serio współczuję Wam dziewczyny, które macie mdłości bo mnie dwa razy przy myciu zębów cofnęło i jakby tak miało być codziennie... :( jesteście siłaczki!
 
Hej dziewczyny [emoji846] miałam dziś możliwość się wyspać bo syn jest u babci, a ja oczywiście zamiast korzystać to pobudka przed 7. Mdlosci mi trochę dokuczają ale nie ma tragedii.


Powiem Wam, że mi się jakoś lepiej tutaj pisze niż na FB dlatego bardzo się cieszę, że niedługo będzie wątek prywatny[emoji846]
 
Mnie martwi, że nagle jestem o tydzień w przód niż byłam :D tak to w kółko "młodsza ciąża" a teraz nagle 10+3 wg miesiączki a wg usg 10 bo bąbololo ma 3.03cm! Znakiem tego prenatalne będę mieć w 13+1 a nie 12+1, nieźle mnie ten malec oszukuje! :D i objawów zero, serio współczuję Wam dziewczyny, które macie mdłości bo mnie dwa razy przy myciu zębów cofnęło i jakby tak miało być codziennie... :( jesteście siłaczki!
Po prostu pięknie i szybko rośnie :) a termin porodu to będzie dopiero niespodzianka 🤣!

@Mama0303 Hej. Jak się dziś czujesz? Uspokoiło się wszystko? Jedziesz do przychodni? Trzymam za was mocno kciuki ❤️

@Paulina97 zmienione zdjęcie profilowe ;) ? :)

@Rozetka32 Kochana, co u Ciebie?

Dziewczyny! Miałam okropny dzień w pracy. Kończę dokumentację do przedsięwzięcia, które rozpoczęłam 3 lata temu... Dziś wszystkie papiery mój szef wiezie do instancji wyżej i od tego bardzo wiele zależy. Proszę trzymajcie kciuki! Bedę w pracy jeszcze dziś i jutro, a potem przez tydzień będę spać i nie wyjdę z łóżka, no chyba że wiosna do okna zapuka :) aaa jeśli chodzi o fb, to jednak wolę być tutaj, tak jak podczas każdej mojej ciąży :)

Tak przy okazji :) jesteście niemożliwe :) jak ja się wczoraj wieczorem przez Was uśmiałam :D !!! Uwielbiam Was ❤️❤️❤️
 

Załączniki

  • 151872854_894717187961981_8498266041190279730_n.jpg
    151872854_894717187961981_8498266041190279730_n.jpg
    174,3 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Do góry