reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej, kochane ! Mam pytanie. Otóż staramy się z narzeczonym od ok. roku czasu o dziecko. Nigdy nie wmawialam sobie objawów ani nie nastawialam się na to, że "tak teraz się udało". Okresy mam reguralne i krótkie co 28 dni. Jednak zawsze, ale to zawsze we krwi znajdowały się skrzepy. Tym razem przy ostatniej @ krew była bez ani jednego, czysta. Trwała 3 dni czyli skończyła się 4.02 ale do sedna sprawy.. 13.02 podczas przytulasów co nigdy nie miało miejsca poleciała mi bardzo jasnoróżowa krew po czym ustało od razu a na papierze na drugi dzień jeszcze miałam delikatne brązowe ślady. Może jest ktoś w stanie mi napisać co mogło się stać ? Testy robilam wczoraj jednak negatywne. Na pink jedynie powstał zarys jakby kreski pustej w środku. Nie biore tego do siebie. Przytulasy były przez wszystkie dni płodne i wcześniej 😅 Będę wdzieczna za odpowiedz.
Podobna sytuacje miałam i okazało się że to była nadżerka. Dlatego skonsultowalabym to z lekarzem.
 
Ja też w kolejnym cyklu idę na drożność. I dziś mi pobierali posiew i jeszcze raz cytologię. 😀 Może leczenie przyniesie skutek i jednak uniknięcie inseminacji. Lekarz nie przekreślił szans. Oby tak było i szybko Wam się udało. 👍
Tez idę na drożność . Ja 23 lutego także za kilka dni i w tym samym cyklu ruszamy ze staraniami . Jestem kilka miesięcy po cp
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 😊💛 Jak Cię czujecie? Który dc? Ktoś testuje? 😁 U mnie dzisiaj 7dc i czuję się ok chociaż jestem bardziej zmęczona niż zwykle, podejrzewam że to przez pogodę, wysokie ciśnienie jest od paru dni, też tak macie? 🤔
Przybijam piątkę u mnie 6dc 💪🥰
 
W którym tygodniu ciąży jesteś? Nie uważasz, że to może trochę za wcześnie na kupowanie książek?
Jakby dobrze liczyc to prawie 4 tydzień. Wiem,że może szybko ale jeśli nie mi to przydaja się komuś innemu. Warto poczytać sobie. Tam sa informacje jak ogolnie przechodzi się ciążę. Jak rozwija się maluch. Warto wiedzieć takie rzeczy. Nie kupuje nic innego. Ani nic dla dziecka. Chce sie podszkolic.
 
Dziewczyny! Wczoraj pisałam o tym, że spóźnia mi się @ i że kończy mi się kwarantanna... Poszłam dzisiaj po testy, żeby jutro je wykonać jak @ nie przyjdzie ale jeden zrobiłam dzisiaj z ciekawości i pojawiła się kreseczka :D jutro zrobię drugi i polecę na betę :D powiem Wam szczerze, że przez covida całkiem spisałam ten cykl na straty, a tutaj taka niespodzianka :D
 

Załączniki

  • IMG_20210218_161130.jpg
    IMG_20210218_161130.jpg
    451,3 KB · Wyświetleń: 124
Dziewczyny! Wczoraj pisałam o tym, że spóźnia mi się @ i że kończy mi się kwarantanna... Poszłam dzisiaj po testy, żeby jutro je wykonać jak @ nie przyjdzie ale jeden zrobiłam dzisiaj z ciekawości i pojawiła się kreseczka :D jutro zrobię drugi i polecę na betę :D powiem Wam szczerze, że przez covida całkiem spisałam ten cykl na straty, a tutaj taka niespodzianka :D
Super !! A widzisz :) Nie zawsze czuć od początku :) Gratki. Szkoda,że u mnie nie wolno od tak isc na bete :(
 
reklama
Super Gratulacje! No to z porannego będzie konkretna krecha[emoji109][emoji6][emoji16]
Dziewczyny! Wczoraj pisałam o tym, że spóźnia mi się @ i że kończy mi się kwarantanna... Poszłam dzisiaj po testy, żeby jutro je wykonać jak @ nie przyjdzie ale jeden zrobiłam dzisiaj z ciekawości i pojawiła się kreseczka :D jutro zrobię drugi i polecę na betę :D powiem Wam szczerze, że przez covida całkiem spisałam ten cykl na straty, a tutaj taka niespodzianka :D
 
Do góry