reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny ja jutro mam wizytę na NFZ ale żadnych wieści raczej Wam nie przyniosę bo wywiad będzie trwał 5 min , i bedzie oczywiście bez USG [emoji85] więc w sumie jak nie wizyta [emoji23]może chociaż jakieś skierowanie dostanę[emoji16]
 
reklama
to prawda tez bym miała wkretke a tak prawdę mówiąc zaszliśmy po pół roku od odstawienia tabletek... moze nie bedzie tak złe :) szczerze? Wole wiedzieć o takich rzeczach niż żyć w niewiedzy. TSH przed zajściem miałam w porządku wiec nie podejmowałam tematu
Też wolę wiedzieć, tutaj to akurat totalny przypadek, ale i tak byłam pod opieką ze względu na złe tsh i ft3i4 także nie było to zaniedbane :)
 
Mam jakąś chora fazę na kolor różowy :D Mówię do meza, ze fajnie by wyglądały pastelowe rozowe zasłony w salonie, a on do mnie, że w tym domu nie będzie żadnej różowej tkaniny, aż się oplulam że śmiechu jak to powiedział. Nie będzie? ZAPEWNIAM ŻE BĘDZIE :D a jak będzie stawiał duży opór to w nagrodę będzie jeździł poniższym sprzętem :D
 

Załączniki

  • Screenshot_20210216_180012_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210216_180012_com.android.chrome.jpg
    166,9 KB · Wyświetleń: 42
Zobaczymy we wtorek mam nadzieje ze nie bedzie złe. Czy Hashimoto bardzo Wam utrudnia sytuacje? Ja ogólnie czuje sie super :/ ech jeszcze mi tego trzeba 😂
Spokojnie, da się z tym żyć ja już żyje kilka lat🙂 ważne żeby przyjmować regularnie hormony, diety szczególnie nie pilnuje chociaż trudniej się chudnie i łatwiej tyje 😉 zaszłam w ciąże w pierwszym cyklu starań, na razie wszystko jest ok 😊
 
Podziw dla was że w takiej sytuacji zdecydowaliście się na ciążę 👍
Ojjj tak. Bardzo długo myśleliśmy. Zaczynalam mieć do siebie żal, że minelo 6 lat a ja wciąż nie znalazlam dobrego momentu. Stwierdziłam, ze zycie i tak musi się jakoś ułożyć i co ma byc to będzie. Nie liczylam, ze uda sie za pierwszym razem . A jednak, tratuje to jak cud i widać to bylo nam dane🌷. Plamiąc we wiligile mówiłam, że na pewno nic i że poczekamy kolejne pół roku bo strach wziął górę. A tu taki bonus 🤪
 
reklama
Do góry