reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ä
Kate powiedz proszę czy w takim razie Evela mogła mieć podobną stymulację z progesteronem którą ja mam mieć w Czechach?? Chyba na to wygląda 🤔
To chyba o tym mowa

 
reklama
Kochane
Czy ktoras z was miała transfer z mrozakow w klinice bocian w Bialymstoku? Jak tak to na jaką kwote mam sie przygotowac?
 
ä

To chyba o tym mowa

Oo tak właśnie to jest to. Dziękuję 😘
Jak się czujesz kochana?
 
Acard i neoparin ale to chyba to co clexane poprostu heparyna. Prolutex Jeszcze i progesterony dopochwowo ale to już jak byłam w ciąży, u mnie było niskie allo 18 % i acofil pomógł aktualnie 16tc odstawiłam wszystko oprócz heparyny
Takie wiadomości bardzo mnie cieszą ❤️ Aż chce się wierzyć ze może być dobrze. Strasznie stresuje się tymi zastrzykami, wiadomo będzie co będzie ale ostatnim razem brałam clexan i acard tylko i nie pomogło teraz z powodu KIR lekarz przepisał accofil. Bardzo mnie ucieszyła twoja wiadomość 😊 A jak było z accofilem i clexanem brałaś przed owulacja już? Czy dopiero po pozytywnym teście
 
Mi również pomógł :) przyjmowałam go do 9 TC. Do tego encorton, heparyna, metformina. Zaczęliśmy właśnie 37 tydzień ciąży. Transfery bez accofilu nie udane.
Bardzo się cieszę 😃 Ja nie mam przepisanego encortonu i trochę zaczęłam się tym martwić bo dużo osób widzę ze ma go razem z accofilem przypisywanego
 
Modle sie zeby te cholerne mdlosci sie skonczyly,bo mi rozum odbieraja😉nie widze w tym absolutnie nic fajnego ,z dwojka maluchow na karku🤭mam nadzieje ,ze jeszcze max 2 tyg i wroce do zywych.Dziekuje ze pytasz😘🍀
Ło matko. Jeszcze Cię meczy, a już myślałam że jest dobrze. No mam nadzieję, że faktycznie niedługo wrócisz do życia, bo ogarnąć twixy z wiecznymi mdlosciami to musi być kosmos 😳
 
Ja się bardzo obawiałam tej stymulacji bo mało o niej wiedziałam, mało dr Google o niej pisze [emoji6] ja w Invicta kochana jestem. Prowadząca miałam w Słupsku (teraz zmieniam na Gdynię) a transfer Gdańsk.
Jesteś tez w Invicta Gdańsk? Ja miałam stymulacje z progiem, ona akurat u mnie nie przyniosła dobrego efektu w maju. Kto Cie prowadzi z Invicty ?
 
Modle sie zeby te cholerne mdlosci sie skonczyly,bo mi rozum odbieraja😉nie widze w tym absolutnie nic fajnego ,z dwojka maluchow na karku🤭mam nadzieje ,ze jeszcze max 2 tyg i wroce do zywych.Dziekuje ze pytasz😘🍀
Jeszcze Cie męczą? Minal juz 12 tc? U mnie dziś 11tc I trochę są bardziej znośne.. jem migdały mi trochę pomaga
 
reklama
Do góry