reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
11+2 dzisiaj.No niestety,nie ma zmiluj sie.Sprobuje z migdalami 👍
Ciaza z blizniakami to byly wakacje 🤣
Ciaze są inne jak widać.. Ja w ciąży z synem żadnych mdłości nie miałam.. a teraz to był kosmos bo odkąd zaczęła beta rosnac to męczyły od rana do wieczora. A ja codziennie pracuje po 9h i gadam z ludźmi na telekonferencjach głównie na kamerze i to jest dla mnie tortura jak w połowie mnie złapie mocniej a jeszcze gadac muszę... Nie wiem czy i kiedy ja tu na zwolnienie mogę liczyć, to było by trochę łatwiej ... w Polsce 100% L4 od pozytywnej bety już lekarze rozdają 🤔
 
Zadzwoniłam na dziada do swojego lekarza ginekologa-onkologa. Poradził mi dwie osoby, które bardzo dobrze wykonują USG piersi. A tam gdzie ja byłam zapisana - to delikatnie mówiąc odradzał mi robić :D Także może dobrze wyszło... że zadzwoniłam.

W razie czego mówi, żę wkręci mnie do szpitala.

Nie wiem jak mu się odwdziecze... Już tyle razy truje mu dupe a on mi pomaga (przyjmuje tylko prywatnie).




Masakra z tym NFZ :D




tłuszczak też tak napier.... ostro?
Z tego co mi wiadomo to również może boleć... Tzn. Nie on ale może być umiejscowiony wśród naczyn, tkanek na które naciska i to właśnie może powodować ból. Tak że głową do góry 😉
 
Ciaze są inne jak widać.. Ja w ciąży z synem żadnych mdłości nie miałam.. a teraz to był kosmos bo odkąd zaczęła beta rosnac to męczyły od rana do wieczora. A ja codziennie pracuje po 9h i gadam z ludźmi na telekonferencjach głównie na kamerze i to jest dla mnie tortura jak w połowie mnie złapie mocniej a jeszcze gadac muszę... Nie wiem czy i kiedy ja tu na zwolnienie mogę liczyć, to było by trochę łatwiej ... w Polsce 100% L4 od pozytywnej bety już lekarze rozdają 🤔
Umarlabym😂
Sobie to wlasnie wyobrazilam...
 
Kochane
Czy ktoras z was miała transfer z mrozakow w klinice bocian w Bialymstoku? Jak tak to na jaką kwote mam sie przygotowac?
Razem z wizytami, badaniami, lekami i dodatkowymi procedurami około 5 tys... Ja jestem co prawda w Warszawie, ale ceny dla Białegostoku niewiele się różnią. Myślę że na 4 tys. możesz się spokojnie przygotować. Badania ustawowe masz aktualne?
 
Ciaze są inne jak widać.. Ja w ciąży z synem żadnych mdłości nie miałam.. a teraz to był kosmos bo odkąd zaczęła beta rosnac to męczyły od rana do wieczora. A ja codziennie pracuje po 9h i gadam z ludźmi na telekonferencjach głównie na kamerze i to jest dla mnie tortura jak w połowie mnie złapie mocniej a jeszcze gadac muszę... Nie wiem czy i kiedy ja tu na zwolnienie mogę liczyć, to było by trochę łatwiej ... w Polsce 100% L4 od pozytywnej bety już lekarze rozdają 🤔
To i tak masz szczęście że nie 24h na dobę....
Mnie budziły w nocy .
Ale nie wyobrażam sobie nic do nikogo mówić w tym czasie 😂 usilnie się musiałam skupić by tylko mdlilo A nie się ulało 😂
 
Ja miałam w warszawskim bocianie i zapłaciłam 3100 ale z embryoglue i wlewem z atosibanu. Bez tych dodatkowych procedur byłoby jakieś 1200zl mniej.
Kochane
Czy ktoras z was miała transfer z mrozakow w klinice bocian w Bialymstoku? Jak tak to na jaką kwote mam sie przygotowac?
 
reklama
Koleżanka wraca po rodzeństwo do Novum.
Wizyta powitalna + wymaz 450 zł
Badania ustawowe 650 zł
Transfer 2650 zł + wizyty podczas przygotowania i krew .
Nie podadza 2 zarodków nie i juz - protokol ponoc nie pozwala....
Jest 2 lata po CC ma 5 blastek
2- 5 dniowe
1- 6 dniowa
2- 7 dniowe
 
Do góry