reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Witam was i ja, dziś po porannym siku ostrożnie stanęłam na wadze i okazuje się, że przez ostatni miesiąc przytyłam tylko 100 g, także wagowo ok, szkoda tylko że mięśnie poznikały już o został flak - tak to jest odciąć się od sportu nagle i przejść na tryb kanapa 🤦 wizytę mam o 15:30 zawsze umawiam się pierwsza, więc nie ma obsuwy. Teraz śmigam na zajęcia, piszcie powoli, jo znowu będę pół godziny w aucie nadrabiać 😂

No i trzymajcie mocno kciuki!
 
A mi już się lepiej śpi. Mdłości odpuściły trochę jakoś we wtorek. (skończony 9tc).
Jestem zmęczona tylko potwornie wieczorami ale staram się po covidzie i przed powrotem do pracy wrócić do formy. Wczoraj np zrobiłam 13 km w tym 11 po górach 🙃. Łatwo nie było w tym śniegu ale warto było. +10 punktów do. Samopoczucia.
Boże jakie widoki 💕💕💕
 
4 tygodnie to normalny termin jeśli nie ma żadnych większych problemów... Jedynie pierwsze 2 wizyty mogą być częściej jeśli matka przyjdzie za wcześnie i nie za wiele jeszcze widać w usg. Później do 8 miesiąca wizyta raz w miesiącu, 8 i 9 miesiąc wizyta co 2 tygodnie.
Daj już spokój z tymi wizytami bo się wykończysz

Potwierdzam, ze to norma.
Ja w poprzedniej ciąży chodziłam od drugiego trymestru na NFZ, tam są w sumie cztery usg na całą ciążę, a wizyty z badaniami co miesiąc, potem już częściej i KTG. I z perspektywy czasu więcej mi do szczęścia nie było trzeba.

Tak naprawdę to nawet co tydzień można chodzić, tylko ze w rozwoju ciąży to nic nie zmieni [emoji2370]
 
Wiecie co ja nic nie moge zjesc ale zupke chinska zjadlam z checia. [emoji1751] Jestem ciagle niewyspana i nie mam sily nawet w domu ogarnac porzadnie. Troxhe pochidze i kreci mi sie w glowie.Ale dzisiaj juz musze isc po chleb do sklepu wiec sie troche z dzieckiem przejde. Pewnie po spacerze juz bede lezec plackiem. [emoji12]
 
Czas się pożegnać. Życzę Wam dużo uśmiechu, radości i szczęśliwych rozwiązań. Ja się wczoraj dowiedziałam, że serduszko dzidzi przestało bić a wraz z nim moje.. W poniedziałek do szpitala. Dzięki za wszystko i 3maj cie się ❤️
Jeju jak mi przykro :( który to tydzień przestało bić ?:((
Trzymaj się 😘
 
reklama
Do góry