reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Wiem :/ owulacje myślałam ze miałam 10.02 (testowałam się testami owulacyjnymi) Natomiast coś mnie tknęło i się testowałam także po. Wychodzi ze testy otulacyjne od 13.02 do wczoraj pokazują mi owulacje.. Jestem po poronieniu w 20 tygodniu w listopadzie w zeszłym roku...
wcześniej cykle mega nieregularne teraz jak w zegarku 28 dni.
Ciekawe jeszcze jak z tym 🙂

Co do testów owulacyjnych to nie pomogę, bo nie korzystam. Jeśli chodzi o ból pleców i podbrzusza to może coś dźwignęłaś i nadwyrężyłaś odcinek lędźwiowy?
 
reklama
Co do testów owulacyjnych to nie pomogę, bo nie korzystam. Jeśli chodzi o ból pleców i podbrzusza to może coś dźwignęłaś i nadwyrężyłaś odcinek lędźwiowy?
Nie, nic nie dźwignęłam. Ból podbrzusza to ewidentnie jajniki bo mnie „ ciągną”
Ale zobaczymy jak będzie @ to pójdę do gin i zobaczę 🙂
 
Hej Dziewczyny dołączam do Was i oczywiście się witam. Krótka (a może nie) historia starania. Z mężem znam się długo, nigdy się nie zabezpieczaliśmy specjalnie, ale po ślubie (4lata), były seksy z myślą o dziecku. I tak minęło. Ginekolog mówiła, że wszystko ok, jajniki ładne, owulacja jest i tak mijało na staraniach. W końcu klinika leczenia niepłodności. 30 latAMH było 0,26. Załamanie. Indukcje owulacji, drożność jajowodów - jeden niedrożny. 2 inseminacje - nieudane. Wdrożona suplementacja - ostra :). W końcu gdy podjęliśmy decyzję o in vitro, w cale niełatwą przyszedł koronawirus. Wyłączona z życia na 1,5 miessiąca i z wizyt oczywiście też. Międzyczasie badania genetyczne, czekam na wizytę u naszej doktor żebyśmy dostali kwalifikacje do in vitro. I tu schodki. Wyszły mi 2 mutacje:
-halotypu m2 w anxa 5 - homozygota i
-polimorfizm 4G/5g
Przeraziło mnie to, chociaż nigdy w ciązy nie byłam (nie wiem). Boję się, że sie to nie uda z mutacjami, czytam, czytam i nie wiem co znaczą. Czy to trombofilia? Czy jest szansa na kwalifikacje do iv? Przepraszam, że tak wszystko na raz, musiałam się wygadać. Dobry news z tydzień temu AMH 0,76 - mały sukces!
Pozdrawiam Was czule!
 
Hej Dziewczyny dołączam do Was i oczywiście się witam. Krótka (a może nie) historia starania. Z mężem znam się długo, nigdy się nie zabezpieczaliśmy specjalnie, ale po ślubie (4lata), były seksy z myślą o dziecku. I tak minęło. Ginekolog mówiła, że wszystko ok, jajniki ładne, owulacja jest i tak mijało na staraniach. W końcu klinika leczenia niepłodności. 30 latAMH było 0,26. Załamanie. Indukcje owulacji, drożność jajowodów - jeden niedrożny. 2 inseminacje - nieudane. Wdrożona suplementacja - ostra :). W końcu gdy podjęliśmy decyzję o in vitro, w cale niełatwą przyszedł koronawirus. Wyłączona z życia na 1,5 miessiąca i z wizyt oczywiście też. Międzyczasie badania genetyczne, czekam na wizytę u naszej doktor żebyśmy dostali kwalifikacje do in vitro. I tu schodki. Wyszły mi 2 mutacje:
-halotypu m2 w anxa 5 - homozygota i
-polimorfizm 4G/5g
Przeraziło mnie to, chociaż nigdy w ciązy nie byłam (nie wiem). Boję się, że sie to nie uda z mutacjami, czytam, czytam i nie wiem co znaczą. Czy to trombofilia? Czy jest szansa na kwalifikacje do iv? Przepraszam, że tak wszystko na raz, musiałam się wygadać. Dobry news z tydzień temu AMH 0,76 - mały sukces!
Pozdrawiam Was czule!

Witaj :) Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło po Waszej myśli i żebyś niedługo mogła utulić wyczekanego maluszka ☺️ Jeśli chodzi o in vitro to może zerknij też tutaj https://www.babyboom.pl/forum/fora/ciaza-po-in-vitro.1186/ , tam na pewno są dziewczyny doświadczone w tym temacie :)
 
Czy już mam zwidy czy coś tam jest?

@ powinnam być wczoraj, cykle mam zazwyczaj jak w zegarku... do tego zawroty głowy, lekkie mdłości i wyraźnie czuje podwyższona temp...
 

Załączniki

  • 5C863BA4-3F80-430F-B62A-6CCC2F2D9D6C.jpeg
    5C863BA4-3F80-430F-B62A-6CCC2F2D9D6C.jpeg
    348,8 KB · Wyświetleń: 153
Czy już mam zwidy czy coś tam jest?

@ powinnam być wczoraj, cykle mam zazwyczaj jak w zegarku... do tego zawroty głowy, lekkie mdłości i wyraźnie czuje podwyższona temp...

W przypadku pozytywnego w okrągłym okienku powinna pojawić się też pionowa kreska? Nie mam doświadczenia w takimi testami, dlatego pytam :)
 
Witajcie. W dn. 11 lutego miałam zabieg łyżeczkowania, ciąża obumarła w 9 tyg. Teraz czekam na pierwszą @ w marcu i zaczniemy starania.
Przygoowalam zestaw badań przed wizytą u gina:
- morfologia (25p.)
- analiza ogólna moczu
- tsh
- żelazo, ferrytyna
- kwas foliowy
- wit. d3
- homocysteina
- trombofilia wrodzona
- prolaktyna (i tu mam pytanie - w którym dniu cyklu zrobić?)
 
reklama
I jeszcze jedno. Od zawsze mam żółty śluz, nie pamietam, abym miała białawy. Czy powinnam robić wymaz w kierunku infekcji? Nic mnie nie piecze ani nie swędzi.
 
Do góry