reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Miały być bajkowe starania w okresie owulacji (Dziś 16dc), a jest jelitowka roku!!
Oprócz przytulania 14dc, musimy spauzować.
Marcowy cyklu przygotuj się na mnie 😁
Ja przechodzilam w zeszły piątek 🤢🤮 mdłości trzymaly mnie jeszcze do wtorku 🙈 także dużo zdrówka 😘
O dzieki za rade zbadam ten poziom jak bede szla teraZ na badania odnosnie tarczycy....a ty leki bierzesz juz na tarczyce ja dopiero 3 dzien biore po 2 tyg zauwazylas poprawe jakas w sobie😁?
Ja już biorę hormon prawie rok i dalej mogę zasnąć na stojąco w każdym miejscu 😁🤦‍♀️ więc nie nastawiaj się na cuda 😁

Czy już mam zwidy czy coś tam jest?

@ powinnam być wczoraj, cykle mam zazwyczaj jak w zegarku... do tego zawroty głowy, lekkie mdłości i wyraźnie czuje podwyższona temp...
Ja nic nie widzę 😞 zrób może betę, będzie czarno na białym ☺
 
Ja przechodzilam w zeszły piątek 🤢🤮 mdłości trzymaly mnie jeszcze do wtorku 🙈 także dużo zdrówka 😘

Ja już biorę hormon prawie rok i dalej mogę zasnąć na stojąco w każdym miejscu 😁🤦‍♀️ więc nie nastawiaj się na cuda 😁


Ja nic nie widzę 😞 zrób może betę, będzie czarno na białym ☺
Mieszkam w UK, tutaj nie można ot tak iść i zrobić niestety. W pl klinice robią, ale £80 i wynik za 5 dni😶
 
Witajcie. W dn. 11 lutego miałam zabieg łyżeczkowania, ciąża obumarła w 9 tyg. Teraz czekam na pierwszą @ w marcu i zaczniemy starania.
Przygoowalam zestaw badań przed wizytą u gina:
- morfologia (25p.)
- analiza ogólna moczu
- tsh
- żelazo, ferrytyna
- kwas foliowy
- wit. d3
- homocysteina
- trombofilia wrodzona
- prolaktyna (i tu mam pytanie - w którym dniu cyklu zrobić?)
Witaj, ja miałam lyzeczkowanie 24.01 i czekam na pierwszą @ i też się chcemy starać od razu, mam nadzieję że wredota niedługo przyjdzie bo już mam dość tego czekania, takiego zawieszenia...
 
I jeszcze jedno. Od zawsze mam żółty śluz, nie pamietam, abym miała białawy. Czy powinnam robić wymaz w kierunku infekcji? Nic mnie nie piecze ani nie swędzi.

A kiedy ostatnio robiłaś cytologię? Najlepiej skonsultować to z ginekologiem i on podejmie decyzję czy jest ok czy może np warto by było zrobić wymaz z pochwy.
 
Szczerze mówiąc to mam nadzieję, ze jednak się nie udało bo dostałam skierowanie na kolposkopie.

Nie sądziłam, ze będę miała stres żeby NIE BYC w ciąży w tym roku...

Z tego co czytałam to kolposkopię można wykonać także w ciąży. Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło po Twojej myśli :)
 
reklama
Mi chyba też to nie wychodzi. Niby miesiączka zbliża się wielkimi krokami, ale zawsze dopiero właśnie pod sam koniec wszystko sobie wkręcam 🙄 Ogólnie początkowo spisałam ten cykl na straty, bo myślałam, że miałam owulację, a 7 dni później na USG zobaczyłam (chyba) niepekniety pęcherzyk. Stwierdziłam, że dobra, może na tym polega mój problem.
Po czym następnego dnia odebrałam wyniki z krwi z progesteronem na poziomie 17, czyli jakby owu jednak była 😂😂
Dziś idę do gina zobaczyć co tam się dzieje, może jeszcze wypatrzy tę czarną plamkę obok jajnika i zdoła mi powiedzieć co to 😁
A w jakim dniu cyklu jesteś?
Dzis 9 dzień wiec wszystko przede mna jeszcze w tym msc😁
 
Do góry