reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny, kolejny dzień, a ja jestem nie do życia, czuję się jak po mocno zakrapianej imprezie, ciężka, senna, nic mi się nie chce. Usnęłam dziś na dwie godziny, obudziłam się, zjadłam i dalej do spania. Te dni są identyczne, nie mam na nic siły, w kuchni taki bajzel, czekam na męża. Uczę się intensywnie angielskiego od 7 miesięcy, aby zdać egzamin, zawsze lektorka przychodziła w tygodniu i 2h w soboty, a teraz ciagle jej odmawiam. Z jednej strony rozumiem swoj stan, a z drugiej meczy mnie brak normalności... werwy, energii... jestem takim leniwym mopsem :((((((
Łącze się z Tobą siostro. Leń level hard
 
reklama
Jutro sobota i zawsze cały tydzień na nią czekam bo wtedy zaczynam nowy tydzień. Jutro 10+0 i wkońcu dojrzałam do tego żeby mówić ze to 11 tydzień , dobrze mówię? No bo 10 już skończyłam a dzieciątko zaczęło 11 tydzień [emoji12]
Ja jutro 9+0, czyli kończę 9 tydzień i tym samym zaczynam 10 :-)
 
Hej, wróciłam od tej położnej I mnie odcięło. U mnie samo gadanie.. I mocz. Nie wiem po co głodna tam pojechałam.. Dziwne to prowadzenie ciąży. Na 03.03 mam następna wizytę pobiorą krew, chyba glukoza, krew na prenatalne I wyślą skierowanie do szpitala na USG prenatalne. A tamci mnie zaproszą na jakiś dzien. Dziwnie.... I kuwa ja też w ciuchach 90.😭😭😭.
Hej Agnes tu to samo. Godzina gadania.
☺️Dobrze ze zjadłam śniadanie bo dał mi kubeczek i poszłam zrobiłam i oddałam. Krew mi przenieśli na czw bo zlecił jeszcze dodatkowo cukier z racji cukrzycy u babci ☺️
A i położnej nie widziałam tylko lelwrza 1 szego kontraktu. Pierwszy raz go na oczy widzialam. I. Powiedział że on może moja ciąże prowadzić albo położna albo mix. Mi tma pasuje fajny koles studiował w Polsce więc mieliśmy o czym pogadać :) oczywiście jak mój ch się dowiedział że dobry kontakt z nim złapałam to stwierdził że tak koniecznie muszę wziąć midwife do prowadzenia 😜😅
 
Hej Agnes tu to samo. Godzina gadania.
☺️Dobrze ze zjadłam śniadanie bo dał mi kubeczek i poszłam zrobiłam i oddałam. Krew mi przenieśli na czw bo zlecił jeszcze dodatkowo cukier z racji cukrzycy u babci ☺️
A i położnej nie widziałam tylko lelwrza 1 szego kontraktu. Pierwszy raz go na oczy widzialam. I. Powiedział że on może moja ciąże prowadzić albo położna albo mix. Mi tma pasuje fajny koles studiował w Polsce więc mieliśmy o czym pogadać :) oczywiście jak mój ch się dowiedział że dobry kontakt z nim złapałam to stwierdził że tak koniecznie muszę wziąć midwife do prowadzenia 😜😅
🤣🤣🤣🤣 . Pytałaś o te prenatalne? Mi w ogóle powiedziała, że płeć to raczej w 18 tyg poznam a nie na prenatalnych. 🥴
 
Czego mnie dołujesz pipo [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Po ciąży szybciej zezucisz niż ja [emoji23][emoji1787] mam ambitne plant, po pologu się zważyć, i od tej wagi zjeżdzac do 60 kilo [emoji23] przed ciążą z corką wazylam 57, co pryz moim wzroscie 176 cm jest na dolnej grranicy normlanej wagi. Ale teraz w zupelnosci 60 mi wystarczy. Czyli do wrzesnia 2022 mamy czas [emoji1787]
 
reklama
Do góry