reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Tez właśnie zupkę zjadłam chińska. Co jecie vifona? Jakie kolory? ;)
Ha! Też sobie kupiłam po wizycie! Mam oczywiście lodówkę z mięskiem na rosół i włoszczyznę... Ale ten vifon... Ostatni raz na studiach jadłam i to jest petarda!
Dziś był żółty, łagodny. W przyszłym tygodniu kupię sobie ostry. A co!
 

Załączniki

  • Screenshot_20210219-170543.png
    Screenshot_20210219-170543.png
    683,8 KB · Wyświetleń: 33
reklama
Może mieć, ja np jestem od obojga rodziców wyższa, a biologiczny ojciec mojej córki już w tym momencie córka się z nim zrównała wzrostem. Ciekawe jakie bedzie wysokie moje dzuecko z mężem, on ma 180 cm wzrostu, to odrobine wyżsyz ode mnie.
Wow wysoka jestes:) . Ja kurdupel z moim 162 mój facet 182.
Mój syn z poprzedniego związku ma 12 lat i jest teraz mojego wzrostu a ojciec biologiczny 176.
 
Po ciąży szybciej zezucisz niż ja [emoji23][emoji1787] mam ambitne plant, po pologu się zważyć, i od tej wagi zjeżdzac do 60 kilo [emoji23] przed ciążą z corką wazylam 57, co pryz moim wzroscie 176 cm jest na dolnej grranicy normlanej wagi. Ale teraz w zupelnosci 60 mi wystarczy. Czyli do wrzesnia 2022 mamy czas [emoji1787]
O piateczka,ja 175 i waga przed ciaza 59, teraz mam 62 🙈
 
Może mieć, ja np jestem od obojga rodziców wyższa, a biologiczny ojciec mojej córki już w tym momencie córka się z nim zrównała wzrostem. Ciekawe jakie bedzie wysokie moje dzuecko z mężem, on ma 180 cm wzrostu, to odrobine wyżsyz ode mnie.
Ja ci już powiem ... jest wzór na to jakiego wzrostu będzie twoje dziecko:
Dziewczynka wzrost matki + wzrost ojca - 13cm
A wynik podzielić przez 2
Chłopcy wzrost matki + wzrost ojca + 13 cm i też wynik podzielić przez 2 👍
 
reklama
Do góry