Dziękuję za odpowiedźJa tu dziewczynkę widze
reklama
Asju
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 25 Styczeń 2021
- Postów
- 275
Każdy maluch rośnie w swoim tempieDuży już ☺☺ ja dzisiaj 10+1 a Bobo nie ma nawet 3 cm. 2.8 chyba ☺☺
pasazerka12
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 12 Styczeń 2021
- Postów
- 721
Noooo mi zdecydowanieOjjjj dziewczynki dziewczynki dziś wam tylko walenie w głowie![]()
Marcelina007
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 5 Styczeń 2021
- Postów
- 5 662
To potem, a już w 12 t można właśnie po tym stwierdzić. Mój lekarz na prenatalnych obstawiaOk czaje ale jakiego wyrostka chyba nie robaczkowego
Pamiętam że moim dzieciom na USG zaglądał z zupełnie innej perspektywy jak od spodu między nogi![]()
Asju
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 25 Styczeń 2021
- Postów
- 275
Mi wygląda na dziewczynkęHej Dziewczyny. Mam prośbę. Moglybyscie zerknac czy wedlug Was to chlopak czy dziewczynka. Bylam dzis u lekarza, ale nie jest pewien i nie chcial mowic. Mowi ,ze u chlopca wyrostek idzie do gory,a u dziewczynek ku dołowi
![]()
pasazerka12
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 12 Styczeń 2021
- Postów
- 721
No wiesz coA pamiętasz takie cheapsy raffels (czy jakoś tak) z początku lat 90. o smaku kurczaka? Jak ja bym je zjadła!! Karbowane takie były. No petarda, totalnie je chce teraz!
Laski, ja to urosłam po tej wizycie, teraz to wierzę, że wszystko ok będzie. Już się umówiłam z koleżanką na czerwiec na zdjęcia z moim koniem i brzuchem, będą piękne![]()
pasazerka12
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 12 Styczeń 2021
- Postów
- 721
Uwielbiam serowy z grzankamiWlasnie aobie robię gorący kubek serowa z grzankami [emoji3059]
Mnie lasy solone dzis dopadłyZa mną od wczoraj chodzą solone laysy przez któraśale obiecałam sobie, że się nie dam
Ja w dniu ślubu pol roku temu ważyłam 58 przy wzroście 168, pół roku później 65Ja w dniu ślubu miałam 173 cm 52 kg wyglądałam jak kombajn do zbierania czereśni.... a teraz jak waleń
ale obiecuję poprawę po porodzie .
reklama
ol.gol
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 6 Styczeń 2021
- Postów
- 2 643
@Fasolka2021 @maghegg dziewczyny i masaż skroni i zimny okład na czoło, mi pomagaNie biorę żadnych leków leżę w łóżku i czekam aż przejdzie. Relaks.. I świeże powietrze w sypialni.
Podobne tematy
- Przyklejony
- Odpowiedzi
- 169
- Wyświetleń
- 277 tys
Podziel się: