reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny,a ja dziś po raz pierwszy uchwyciłam detektorem serduszko tak na dłużej [emoji7] do tej pory udało mi się namierzyć 2 razy ale zaraz mi dzidziol uciekał. Dziś nawet udało się zmierzyć tętno i było ok 178 [emoji846]super bo ostatnie USG miałam pod koniec stycznia więc chociaż się teraz uspokoiłam trochę [emoji846]
 
reklama
Ja mam ciuchy z poprzednich ciąż, ale też dokupowałam w 2 ciąży np.jeansy, bo te po 1 ciąży się przetarły po jakiś 10mies., były z hm i następne kupiłam identyczne, bo były bardzo wygodne. I koszule nocne do karmienia też już mam, w sumie to taki fajny krój mają i są tak wygodne, że śpię w nich codziennie od kilku lat. Dokupiłam nawet nowe wzory i kolory😂
 
Ja mam ciuchy z poprzednich ciąż, ale też dokupowałam w 2 ciąży np.jeansy, bo te po 1 ciąży się przetarły po jakiś 10mies., były z hm i następne kupiłam identyczne, bo były bardzo wygodne. I koszule nocne do karmienia też już mam, w sumie to taki fajny krój mają i są tak wygodne, że śpię w nich codziennie od kilku lat [emoji23]
Ja zamówiłam z Lidla te przecenione - 2 pary za 24 zł chyba[emoji846]tyle, że to rozmiar XS więc podejrzewam, że za długo w nich nie pochodzę [emoji85]ale są fajne gatunkowo i mega wygodne
 
Ja zamówiłam z Lidla te przecenione - 2 pary za 24 zł chyba[emoji846]tyle, że to rozmiar XS więc podejrzewam, że za długo w nich nie pochodzę [emoji85]ale są fajne gatunkowo i mega wygodne
Tez wzięłam te XS bo S nie bylo ale jak na razie będą dobre, później kupie inne szkoda mi bylo nie wziąć za ta cene🤣dziś ide na lumpy rozejrzeć sie za jakimś tunikami do tych legginów 😃
 
Dziewczyny,a ja dziś po raz pierwszy uchwyciłam detektorem serduszko tak na dłużej [emoji7] do tej pory udało mi się namierzyć 2 razy ale zaraz mi dzidziol uciekał. Dziś nawet udało się zmierzyć tętno i było ok 178 [emoji846]super bo ostatnie USG miałam pod koniec stycznia więc chociaż się teraz uspokoiłam trochę [emoji846]
A jakiej firmy masz detektor? Może też sobie kupię...
 
reklama
Moim zdaniem specjalnie sciagac mi by sie nie chcialo. Ja wole cos na miejscu szukac czaaem duzo taniej sie wylapie niektore rzeczy.
Chociaz w tej ciazy mam latwiej bo dostalam od przyjaciolki ciuchy ciaziwe spodnie bluzki i 2 koszule do karmienia(jak nowki) wiec nie bede musiala duzo kupywac. Jedynie to leginsy i jakies pewnie sukienki na lato [emoji3]
W Malezji i Azji jest średni wybor, materiały takie sobie i jak patrzę na to, co jest dostępne w Europie to łapie za głowę, wiec mniemam, ze będę ściągać sporo rzeczy np wózek i właśnie chciałabym jakaś ładna wyprawkę :)
 
Do góry