reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej, po wczorajszym okropnym dniu witam sie dzis poki co z dobrym samopoczuciem...M wygoniłam do pracy, chcial malowac kolejny pokoj, ale nie ...nie chce mi sie znowu caly weekend w remontach, za tydzien pomalujemy, a na koniec to co najlepsze czyli remont pokoju najmlodszej i dzidziusia 🥰

U nas dzis mega mgła, ale moze wyjdzie slonko, to pojdziemy na spacerek.
Odliczam juz do prenatalnych 🙊 jeszcze 2 tyg....
 
reklama
Narazie nie, rano się nie da (bo syn zwykle nad ranem do nas przychodzi), potem jest w pracy, a wieczorem czuję się okropnie i ledwo żyję 😁 przeżyje, jak kocha to poczeka 😁 zresztą to wyjątkowa sytuacja, mąż rozumie 😉
Eeee pewnie sam sobie na ręcznym jedzie 😅
Da rade 😉

My sie bzykamy czasem i dziennie, bo czesto jest tak, ze rano sie czuje zle a potem juz ok 😈
 
Zazdroo mi od tego celibatu to już nawet inne chłopy się marzą 😃🤣🤦‍♀️🤣🤦‍♀️
Dziewczyny zazdroszczę, ja mam libido na poziomie -10000 w tej ciąży 🤦 w sumie we wszystkich trzech na początku tak miałam. Mam nadzieję że jak miną mi dolegliwości to wróci ochota... ale jak człowiekowi tak niedobrze, że ledwo ma siłę oddychać, to jak ma mieć ochotę na cokolwiek 🤔 a co do męża, zapewniam, że nie jedzie sam na ręcznym, dobrze rozumie jaka jest sytuacja i potrafi wytrzymać trochę bez seksu, znowu bez przesady, to nie jest jakieś zwierzę tylko człowiek i potrafi nad sobą zapanować 😁
 
Ja 23.12 zobaczyłam blada kreskę, więc alko już odpadł :D
Kurcze, a ja nie wiem ile bije serce mojego bobo i wgl nie słyszałam go, lekarz powiedział, że będziemy nasłuchiwać później, bo w tak wczesnej ciąży się nie powinno i ja nie wiem już jak to jest w poprzedniej ciąży inny lekarz puścił mi w 7 tyg, teraz ten mówi co innego, nie wiem czy to jest faktycznie prawda, że się nie powinno, czy może chcial się wykazać empatia na wszelki wypadek jakbym poroniła, czy może zauwazyl nieprawidłowości, ale nie chciał mnie stresować i nakręcać?
Ja też nie słyszałam ani nie wiem ile bije, w sumie to nawet nic nie wspominała na temat serduszka a ja nie zapytałam :(
 
Witam się 👋 Ja dzisiaj spałam 5 h, bo miałam gości do 4 i przed 9 pobudka, głowa kwadratowa ale tłumaczę sobie, ze przy bobasie tak to będzie 🤭😀 Wrocław pozdrawia słonecznie 🤩☀️☀️☀️
 
Ja koszulę do porodu też będę chciała jakąś ładną Ale nie wiem czy od mamyginekolog bo u niej ten materiał się taki gruby wydaje. Mam kilka stron z koszulami zapisanych i pewno bliżej września zacznę myśleć o tym.
 
Dziś miałam taki tępy ból w podbrzuszu na dole, po prawej stronie bliżej pachwiny. Może więzadło. Wzięłam nospe. :/
 
reklama
Dziś miałam taki tępy ból w podbrzuszu na dole, po prawej stronie bliżej pachwiny. Może więzadło. Wzięłam nospe. :/
Norma, ja mam tak ciągle a prawy jajnik to tak rwie lekwrz mówił że ciałko zolte jest z prawego jajnika więc dlatego go czuć bardziej.. A jak kichne to mam wrażenie że mi rozrywa brzuch 😌 wszystko się powiększa więc boli
 
Do góry