reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

reklama
Być może, nie mam pojęcia 🙄możesz zobaczyć jak pink wskazywał mi poprzedni cykl.
Hmm no trochę to dziwnie wygląda. 13 dnia cyklu w sumie to mógł być pozytyw, potem ta 17 dnia ciemna kreska. Ale może to przez zużycie duphastonu? Nie wiem czy to jakoś wpływa, ale może. W każdym razie 13 jak już bym obstawila za pozytyw. Ja robiłam tylko po jednym teście dziennie, mniej więcej o godzinie 16. Moim zdaniem wystarczy jeden zrobić, bo tak to różnie się wypije raz więcej raz mniej i mogą wychodzić różne kreski tego samego dnia. Ja bym tak do końca nie przekreślała tych pinków tylko może spróbuj jeden dziennie. 😊
 
Teraz potestuje te bo kupiłam na allegro, ale chyba lh rośnie bo ciemnieje kreska
20.02 <11 dzień cyklu> bardzo blada kreska
21.02 <12 dzień cyklu> ciemniejsza kreska
Dodatkowo sama już nie wiem kiedy mam owulacje, bo cykle mi się poprzesuwały. Przeważnie 24 dniowe w styczniu 21 w lutym 28 ale to przez duphaston sie wydłużyło i juz sama nie wiem, dodatkowo nie mam śluzu 🙄 te owulacje to jak gra w totolotka 😂
No teraz to może faktycznie być ta owu, trzymam kciuki żeby dzisiaj była ciemniejsza jeszcze i żeby się udało w końcu 😄😃
 
reklama
Teraz potestuje te bo kupiłam na allegro, ale chyba lh rośnie bo ciemnieje kreska
20.02 <11 dzień cyklu> bardzo blada kreska
21.02 <12 dzień cyklu> ciemniejsza kreska
Dodatkowo sama już nie wiem kiedy mam owulacje, bo cykle mi się poprzesuwały. Przeważnie 24 dniowe w styczniu 21 w lutym 28 ale to przez duphaston sie wydłużyło i juz sama nie wiem, dodatkowo nie mam śluzu 🙄 te owulacje to jak gra w totolotka 😂
A miałaś może kiedyś podczas owulacji lekkie plamienie takie?
To chyba dziś, tak mi się wydaje 😅
A nie masz możliwości iść do gina na usg żeby sprawdził? Przynajmniej będziesz wiedziała czy te testy faktycznie działają u Ciebie 😃
 
Do góry