reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Dziewczyny, czy któraś z Was była/jest przeziębiona? Pije na razie gripovitę Mama i jutro planuje kupić serie *spam*. Czy u Was sie cos sprawdziło? Mam suchy kaszel (planuje zrobic syrop z cebuli, chociaz nie wiem czy zda egzamin, wieczory u mnie to glownie mdlosci) i bolą mnie nogi, brak temperatury czy kataru.
Mnie dopadło co prawda troche coś innego, ale przy podobnych objawach ja piłam herbatę z miodem, imbirem, cytryna i sokiem z aronii, do tego napar z kwiatu lipy, napar z kwiatu czarnego bzu i dużo leżenia pod kocem.
 
reklama
Ja jestem chora. W zasadzie to już się prawie wyleczyłam. Przy okazji jak byłam z małym to zapytałam pediatre co mogę brać. Z racji że u mnie zaczęło się od kataru to podstawą były inhalacje. Na kaszel grintuss + vicks.
Dziewczyny, czy któraś z Was była/jest przeziębiona? Pije na razie gripovitę Mama i jutro planuje kupić serie *spam*. Czy u Was sie cos sprawdziło? Mam suchy kaszel (planuje zrobic syrop z cebuli, chociaz nie wiem czy zda egzamin, wieczory u mnie to glownie mdlosci) i bolą mnie nogi, brak temperatury czy kataru.
 
Witam październikowe mamusie, czytam Was już od kilku dni i jakoś nie mogłam się zebrać na założenie konta do dzisiejszego dnia.
Jestem 7+0, ale bliżej sie dowiem w środę, ponieważ idę do lekarza.
Mam już syna 10 letniego 😁
Pozdrawiam
Witam Cię, u mnie 6+1 termin na 17.10 u mnie też 10 letnia córka, nie obawiasz sie takiej róznicy wieku?
 
W piątek byłam na pierwszej wizycie u lekarza, potwierdził ciąże, zarodek było widać troche słabo był wtedy 5tydz+5 i na wzmocnienie dostałam duphaston 2x1, czy może też ktoś z was bierze te leki?
 
Witam się z pracy już 😀 ale piszecie, niezłe tempo macie 😀 dołączam się do odbijających, nawet po wodzie mi się odbija, a nie raz siedzi taka gula i nie może mi się w ogóle odbić, wrr nieprzyjemne uczucie. Wczoraj piersi przestały całkowicie boleć, ale dzisiaj znowu je czuc, także nie ma co się martwić 😀
@Kama88 ja nie biorę bo jestem jeszcze przed pierwsza wizyta, ale moja gin mówiła że teraz dużo ciąż wspomaganych jest na początku albo luteina albo duphastonem właśnie.
 
Ja Wam zazdroszczę że wy coś z chęcią jecie:))) Mi już jest niedobrze jak czytam o fast food, chipsach czy kebabach . Ogórki kiszone i kapusta tez mówię nie :)))

Dziś się dowiedziałam że moja mama 4 ciaze miała bezobjawowe praktycznie. Siostry też mówią że jakby nie brzuch to by nikt nie powiedział że w ciąży 😁 więc dlatego mnie też nic nie męczy😀👍 dobre geny hheheh
Moja mama i siostry tez bez prawie żadnych objawów, a ja się boję że trafię do szpitala bo co wypije czy zjem to zwracam... Także w moim przypadku geny niestety nie zadziałały :(
 
reklama
Czy wy też tak macie że boli was głową od braku cukru? A zjecie batonik i przechodzi?
U mnie tak jest :/ chociaż nie zawsze testowałam czy cukier pomoże, ale na pewno raz zauważyłam że przeszło po czekoladzie na kilka godzin. A w dni w które zjem coś słodkiego to ból głowy się nie pojawia. Mało zdrowe lekarstwo niestety :D zrobię test i przy następnym bólu głowy spróbuję zjeść jakiś słodki owoc.
 
Do góry