reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

@Mama23????? To faktycznie lepiej to sprawdzić. Mam nadzieję że uda ci się dostać wcześniej do jakiegoś lekarza. Często też w poradni przy szpitalu można się dostać bez zapisu, spróbuj.
Co do kalendarza chińskiego, u mnie w poprzednich ciążach się sprawdziło, a teraz wychodzi chłopiec więc zobaczymy jak będzie tym razem 😀
 
reklama
Obawiam się i to bardzo, ale cóż począć ciąża nie planowana. Dużo rozmawiamy z młodzieżą i wiem, że syn jest bardzo we mnie wpatrzony. Dużo tłumaczymy od samego początku, ale efekty zobaczymy czy będą
U mnie chłopcy mają 14 i 9, co do ich psychiki to się nie obawiam, bo chłopaki się cieszą. Wasze dzieciaczki reż się będą cieszyć, że mogą pomagać, wiem jak z moim starszym przechodziłam miał prawie 6 lat bo młody z listopada i tak strasznie go cieszyła jak mi pomagał przy bracie, wszystkim się chwali, że jest potrzebny, że pilnuje dzidziusia, no dumny starszy brat😍
 
W ten chiński kalendarz nie wierze ale u mnie się sprawdził i u moich 5 koleżanek także ale to wynika chyba z wysokiego prawdopodobieństwa 50% 😃😃 mam nadzieje że tym razem się nie sprawdzi 😃
 
Twój nick? Jesteś z Katowic? Czy byłaś na wakacjach?😉

@Celia89 co do chińskiego kalendarza, w dwóch poprzednich mi się zgadzało, dwóch chłopaków mam, teraz ma być dziewczynka, zobaczymy😁.

Co do dolegliwości ciążowych, od końca zeszłego tygodnia czuje się dużo lepiej, mdłości nie mam, brzuch czasami boli, no i cyce, takie ładne pełne, trochę mnie to przeraża, bo moje duże C było dla mnie idealnym rozmiarem a nie wiadomo jak się napompuja 🙈🙈🙈
Jestem z Katowic, a dodatkowo myślami przy lecie 😅🙉

Jeśli chodzi o objawy to nigdy nie sądziłam, że tak szybko będę je miała 😅 boli mnie lekko brzuch, mam mdłości, odbijanie, obolałe piersi + co ciekawe i dziwne, problem ze spaniem 🤣 kolejną noc zakończyłam o godzinie 2:30 😱
 
Cześć dziewczyny! Miałam zamiar przywitać się z Wami już jakiś czas temu. Jednak w piątek zaczęłam plamić, okazało się, że mam krwiaka. 🥺 nakaz leżenia, luteina, duphaston. Obecnie 6+2 ☺
A jak wyglądały te plamienia? Towarzyszył też ból brzucha? Bo mi już 3 raz zdążył się śluz z krwią i bóle brzucha i zastanawiam się czy to nie przeciążenie organizmu albo coś nie tak
 
A jak wyglądały te plamienia? Towarzyszył też ból brzucha? Bo mi już 3 raz zdążył się śluz z krwią i bóle brzucha i zastanawiam się czy to nie przeciążenie organizmu albo coś nie tak
Przy podcieraniu żywa krew, panika bo to pierwsza ciąża. Ustało po 30-40 minutach. Żadnego bólu nie miałam przy tym. Jak bylam już u lekarza to w środku byłam prawie "czysta" Później tylko delikatnie brązowy śluz do teraz jest czysto.
 
@niunia456 dokładnie tak, jednak to 50% szans, ja też nie wierze w ten kalendarz😀
Witamy nowe mamusie 😀
@Olaaa123 krwiaki często występują w ciąży, więc leż tak jak lekarz kazał i będzie dobrze 😉
@Latowkato ja z kolei jak przyłożę tylko głowę do poduszki tak nie wiem kiedy odpływam 😀 na szczęście w ciągu dnia nie męczy mnie na razie senność i mam nadzieję że tak zostanie juz 😀
 
reklama
Do góry