reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
Chyba się zbuntowaly ze w lutym musi być 14 bo 14 walentynki 😅😅😅
Proszę to wypluć ja jeszcze walczę z testami 😂😂😂. Dziś coś dziwnego jak sprawdzałam czy bolą mnie piersi (nie bolą) ale pojawiły się kropelki siary i zwariowałam... Nadzieja umiera ostatnia. Planowana ewentualna @ dopiero w sobotę.
 
Proszę to wypluć ja jeszcze walczę z testami 😂😂😂. Dziś coś dziwnego jak sprawdzałam czy bolą mnie piersi (nie bolą) ale pojawiły się kropelki siary i zwariowałam... Nadzieja umiera ostatnia. Planowana ewentualna @ dopiero w sobotę.
A ja czekam na twój pozytywny test💛 szybko testujesz🤔 chyba lubisz adrenalinę 😁🙈
 
Proszę to wypluć ja jeszcze walczę z testami 😂😂😂. Dziś coś dziwnego jak sprawdzałam czy bolą mnie piersi (nie bolą) ale pojawiły się kropelki siary i zwariowałam... Nadzieja umiera ostatnia. Planowana ewentualna @ dopiero w sobotę.
Jak dla mnie testujesz za wcześnie, ja czekam do 14dpo czyli do dnia planowanej miesiączki 😉
 
reklama
Hejka. U Mnie dalej wredoty nie ma, dzisiaj 32dc, temperatura dalej wysoko i według niej jakieś 11dpo. Wczoraj wieczorem kłuły mnie jajniki i już myślałam, że zacznie się dzisiaj nowy cykl starań, a tu nic[emoji2368][emoji2356]także czekam dalej[emoji6][emoji6][emoji6]a tutaj chyba jeszcze jakieś testujące powinny być [emoji848]czy już wszystkie się przeniosły na marcowy wątek [emoji4]
 
Do góry