reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja tam znawczynią jakąś wielka nie jestem bo raptem mialam 2 transfery. Jeden udany drugi nie. Ale przy 2 transferach czułam to samo. Było pobolewanie brzucha, delikatne skurcze itp.. Więc według mnie na tym etapie jeszcze za wcześnie. Ale być może się nie znam, jeśli źle mówię to proszę mnie poprawcie 😉
Wiem że dalej nic nie wiem. Trudne to czekanie
 
Na olx albo allegro. Dostaniesz na bank. Ale może masz też u siebie konsultantkę od tego. Ja się wcześniej w to bawiłam. A teraz zamawiam tylko dla sobie i rodziny jak się kończy plyn biorę zamówienie od nich i zamawiam. Jeszcze z tej firmy jest dobry plyn do łazienki. Wszystko schodzi. Moja szwagierka jak oszalala od razu bierze bo 5 płynów 🤣🤣🤣🤣🙈 i mydła w płynie mają pięknie pachnące. No i mega też tusz do rzęs. Co prawda tylko jeden wypróbowałam (jako konsultantka dostałam za free) ale był mega
Popatrzę co za cuda mają 😁
 
reklama
Do góry