reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Która dziewczyna miała 10 lutego owulacje, kiedy testujecie? Ja gdyby okres nie przyszedł planowałam w sobotę, ale chyba nie wytrzymam i jutro rano zrobiee
 
reklama
Dzień dobry :) Jak tam samopoczucie? Ja miałam wczoraj usuwane dwie ósemki i dziś jest tragedia, nie mogę prawie w ogóle otwierać buzi bo boli 😭 Ze względu na to że dziś już 41 dc a do tej pory miałam cykle idealnie regularne po 29 dni miałam dziś teleporadę z moim ginekologiem. Mówi, że takie spóźnienie po przebytym covidzie jest całkowicie normalne i dużo pacjentek się z tym zgłasza. Mam poczekać jeszcze kilka dni a jak @ nie przyjdzie to wziąć duphaston. Najgorszy efekt covida jaki do tej pory miałam, te czekanie aż @ przyjdzie jest najgorsze 🙄
 
Dzień dobry :) Jak tam samopoczucie? Ja miałam wczoraj usuwane dwie ósemki i dziś jest tragedia, nie mogę prawie w ogóle otwierać buzi bo boli 😭 Ze względu na to że dziś już 41 dc a do tej pory miałam cykle idealnie regularne po 29 dni miałam dziś teleporadę z moim ginekologiem. Mówi, że takie spóźnienie po przebytym covidzie jest całkowicie normalne i dużo pacjentek się z tym zgłasza. Mam poczekać jeszcze kilka dni a jak @ nie przyjdzie to wziąć duphaston. Najgorszy efekt covida jaki do tej pory miałam, te czekanie aż @ przyjdzie jest najgorsze 🙄
Omg, dwie na raz 😮?
A nie dostałaś leków przeciwbólowych? Ja po usunięciu ósemek dostałam Nimesil. Przy dwóch w ogóle nie był potrzebny a przy trzeciej byłam nim ululana ze dwa tygodnie 😉.
 
Dzień dobry :) Jak tam samopoczucie? Ja miałam wczoraj usuwane dwie ósemki i dziś jest tragedia, nie mogę prawie w ogóle otwierać buzi bo boli [emoji24] Ze względu na to że dziś już 41 dc a do tej pory miałam cykle idealnie regularne po 29 dni miałam dziś teleporadę z moim ginekologiem. Mówi, że takie spóźnienie po przebytym covidzie jest całkowicie normalne i dużo pacjentek się z tym zgłasza. Mam poczekać jeszcze kilka dni a jak @ nie przyjdzie to wziąć duphaston. Najgorszy efekt covida jaki do tej pory miałam, te czekanie aż @ przyjdzie jest najgorsze [emoji849]
Ja kiedyś usuwałam ósemkę to poszło spoko :D teraz mam termin na 11 marca ale zaczynam od tej łatwiejszej. Jedna rośnie mi poziomo w dziąśle więc będzie z antybiotykiem, rozcinaniem itp.
Moje samopoczucie w miarę.. Dziś 2dc chyba [emoji204] się mści. Od wczoraj na tabletkach tak brzuch boli [emoji21]
 
Omg, dwie na raz 😮?
A nie dostałaś leków przeciwbólowych? Ja po usunięciu ósemek dostałam Nimesil. Przy dwóch w ogóle nie był potrzebny a przy trzeciej byłam nim ululana ze dwa tygodnie 😉.

Tak, ogólnie mam do usunięcia 4, bo żadna mi się nie mieści 🤦‍♀️ Usunęli mi wczoraj dwie po lewej stronie, bo te z prawej są zatrzymane i jest cięższy dostęp do nich. Cała wizyta trwała 30 minut więc poszło ekspresowo, dopóki znieczulenie działało było okej. Wieczorem zaczęło boleć i mam wszystko strasznie opuchnięte. Nie dostałam nic, jedynie kartkę z zaleceniami gdzie jest napisane żeby ewentualnie w razie bólu brać standardowe leki przeciwbólowe 🤷‍♀️ I jak wezmę tabletki to już tak nie boli, ale przez to że mam wszystko opuchnięte ciężko mi ruszać głową czy np pić bo mam problem z przełykaniem 🙄 Nie pocieszyłaś mnie z tymi dwoma tygodniami 😱😱😱
 
Ja kiedyś usuwałam ósemkę to poszło spoko :D teraz mam termin na 11 marca ale zaczynam od tej łatwiejszej. Jedna rośnie mi poziomo w dziąśle więc będzie z antybiotykiem, rozcinaniem itp.
Moje samopoczucie w miarę.. Dziś 2dc chyba [emoji204] się mści. Od wczoraj na tabletkach tak brzuch boli [emoji21]

To ja właśnie mam jeszcze jedną, która tylko częściowo zaczęła wychodzić z dziąsła i drugą która też rośnie mi poziomo w dziąśle więc więcej zabawy z nią będzie 🙄 Do usunięcia zbierałam się ze 4 lata, coś czuję że z drugą stroną będzie podobnie 😅
 
reklama
Która dziewczyna miała 10 lutego owulacje, kiedy testujecie? Ja gdyby okres nie przyszedł planowałam w sobotę, ale chyba nie wytrzymam i jutro ran

Która dziewczyna miała 10 lutego owulacje, kiedy testujecie? Ja gdyby okres nie przyszedł planowałam w sobotę, ale chyba nie wytrzymam i jutro rano zrobiee
Hej 😉 ja również miałam owulację 10 i czekam do piątku aby zrobić test 🙂 mam lekki stresik ale próbuje nie zwariować. Póki co zauwazylam dziwny ból w podbrzuszu , którym utrzymuje się już kilka dni , podwyższana temperatura oraz żyłki na piersiach ogromne .
 
Do góry