reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ale zakręt zemnie 🙈🤣🤣🤣 dojechalam pod klinike i siedzę w aucie. Mąż do mnie z tekstem a co ty nie idziesz... Ja zadowolona bo szafę wybrałam mówię niee bo mam na 11:30 wchodzę ma portal pacjenta i co się okazuje... Ze mam na 11:10 wizytę... Jak wystrzeliłam z auta to słyszałam tylko śmiech zemnie 🤣🤣🤣🤣🤣🙈
 
Tak, 2 blastocysty z 5 doby. Mam nadzieje ze tak było i ze już się nie powtórzy żadne krwawienie. Dzisiaj chciałam zrobić betę ale była taka kolejka ze stwierdziłam ze zrobię w pon tak jak w klinice kazali.
Z tego co pamietam przyrost był dobry pomiędzy 6dpt a 8dpt wiec nie ma co świrować. Tak jak mówisz 12dpt zrobisz betę to zobaczysz kiedy na usg możesz isc. Ja zrobiłam betę 6dpt i 10dpt, a potem w dniu usg 15dpt. Przy tej ciąży wyszłam z założenia, ze i tak nie mam wpływu na to co się dzieje.
 
reklama
Dziewczyny a proszę powiedzcie mi ile wam zajęła czasu cała procedura. Od pierwszej wizyty do momentu implantacji zarodka ? Wiem ze to kwestia indywidualna i wogole ale tak chciałabym orientacyjnie wiedzieć. W marcu czeka mnie pierwsza wizyta.
Pierwsza wizyta 8 marca, 3 miesiace sztucznej menopauzy, punkcja 3 lipca, 18 lipca pozytywna beta.
 
Do góry